Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży przytyła 20 kg, ale już wraca do for... Następny artykuł: Khloe Kardashian znów nie przypomina siebie. Fani pytają: "Kto to jest...

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie z Dawidem Wolińskim sprzed 25 lat. Aż trudno ich rozpoznać

Marcin Tyszka kojarzony jest z surowym jurorem „Top Model”, jednak w mediach społecznościowych uwielbia pokazywać swoją wrażliwą duszę, co jakiś czas publikując archiwalne zdjęcia. Tym razem pochwalił się fotografią sprzed 25 z Dawidem Wolińskim i Małgorzatą Kożuchowską. Ależ oni się zmienili!

Nowy sezon „Top Model” zbliża się wielkimi krokami, a jurorzy programu powoli zaczynają o sobie przypominać. Choć oczy mediów są głównie skupione na Joannie Krupie i jej budzących wiele skrajnych emocji metodach wychowawczych, jak również nowej prowadzącej show, Karolinie Pirasek i jej niedawnym rozstaniu ze starszym o 17 lat partnerem, teraz kontrowersje wzbudził inny członek ekipy hitu TVN. Mowa o Marcinie Tyszce. Znany i ceniony fotograf i jeden z najbardziej surowych członków jury programu dla aspirujących modeli i modelek opublikował zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje w towarzystwie Dawida Wolińskiego oraz Małgorzaty Kożuchowskiej. Fani nie mogą wyjść z szoku, jak wielką metamorfozę przeszli ich idole. Kto zmienił się najbardziej?

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie sprzed 25 lat

Marcin Tyszka należy do tych gwiazd, które uwielbiają dzielić się swoim życiem w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu celebryty regularnie pojawiają się więc nie tylko efekty jego zawodowej pracy i zapowiedzi nowych projektów, ale również wspomnienia egzotycznych wakacji, modowe inspiracje, czy sceny w towarzystwie najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu. Tak też było i tym razem. Znany i ceniony na całym świecie fotograf mody, opublikował zdjęcie w towarzystwie swoich przyjaciół – Dawida Wolińskiego oraz Małgorzaty Kożuchowskiej i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że fotografia została wykonana 25 lat temu.

Tercet Egzotyczny. To ciężka robota być ikoną mody od prawie trzech dekad! Zmieniliśmy się? 25 lat temu w Lizbonie z Małgorzatą Kożuchowską i Dawidem Wolińskim – podpisał zdjęcie Marcin Tyszka.

Reakcja fanów była natychmiastowa. Wiele osób nie mogło wyjść z podziwu, jak bardzo ich idole się zmienili. Uwagę internatów przykuły przede wszystkim stylizacja celebrytów, które pozostawiają wiele do życzenia, a obecnie mogłyby zostać uznane za synonimy kiczu. Mowa przede wszystkim o przykrótkiej bluzce Małgorzaty Kożucjowskiej, którą zestawiła z modnymi ówcześnie biodrówkami, a całość dopełniła przewiązanym przez szyję sweterkiem.

Zmiana dobrze wam zrobiła – pisze jedna z fanek.

Serio 25 lat? Teraz lepiej i tak trzymać – dodaje inna.

Uwadze fanów nie umknęła także dawna fryzura Dawida Wolińskiego. Długie, przerzedzone na czubku głowy włosy sprawiły, że wielu internautów podkreślało, że na zdjęciu sprzed lat projektant wygląda zdecydowanie mniej korzystnie niż obecnie. Nie zabrakło także głosów sugerujących, że Dawid obecnie wygląda dużo młodziej, niż na zdjęciu zrobionym 25 lat temu.

Dawid Woliński wyglądał 25 lat temu starzej niż wygląda teraz – komentuje jedna z fanek.

Myślałam, że Dawid to jakiś Twój wujek czy coś –pisze inna. Teraz wygląda młodo, a wtedy… - dodaje.

Pan Dawid wyładniał – wtóruje kolejna.

Zdjęcie: Instagram/Instagram

No cóż, lata 90. rządziły się swoimi prawami, jednak zarówno Magłosia, Marcin, jak i Dawid wyglądali wyjątkowo stylowo jak na tamte czasy.

A co wy sądzicie o zdjęciu celebrytów sprzed lat. Rzeczywiście teraz wyglądają o niebo lepiej, niż na fotografii wykonanej 25 lat temu?

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 22:01

Nasze propozycje