Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna została zhejtowana w sieci! Dlaczego? Nie chodzi wcale o... Następny artykuł: Co za figura! Anna Lewandowska pokazała brzuszek w bikini

Kolejna sieciówka wycofuje się z Polski! O jaki sklep chodzi?

Kobieta, , tagi: Topshop
Wygląda na to, że jeden z ulubionych sklepów Polek znika na dobre… Tylko do 29 stycznia będzie można zrobić w nim zakupy.

Nie da się ukryć, że Topshop to jedna z popularniejszych sieciówek na całym świecie. Wygląda jednak na to, że sklep nie przynosi wystarczających zysków w Polsce i to może być powodem jego zamknięcia. Podobną decyzję podjęto zresztą niedawno w sprawie Marks&Spencer. Działalność tej sieciówki niestety była nie do utrzymania w Polsce.

Jedyny sklep Topshop w Polsce mieści się w galerii handlowej Złote Tarasy w Warszawie. Ta sieciówka pochodzi z Wielkiej Brytanii i należy do części Arcadia Group, która skupia w sobie również takie marki modowe jak Dorothy Perkins, Burton czy też Wallis.

To dość smutna wiadomość dla wielu kobiet. Szczególnie dla prawdziwych fashionistek. Topshop oferował wiele ubrań, które pomagały odtworzyć np. stylizacje gwiazd. 

Będzie tęsknić za Topshopem?

Zdjęcia: Materiały PR

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:00

Zobacz także

Nasze propozycje