Poprzedni artykuł: Konkurs: wygraj wyjątkowy Steamer do ubrań od marki Philips! Następny artykuł: 2016 to był rok dramatycznych rozstań. Coraz trudniej wierzyć w miłość...

7 trendów w seksie na 2017 rok: podniecające zabawki, emoji, aplikacje... Co jeszcze?

Kobieta, , tagi: seks mężczyzna
Myślisz, że seksem rządzą namiętność, podniecenie i zmysły, a nie odgórnie narzucone trendy? Ależ oczywiście! Co nie zmienia faktu, że przy okazji sezonowej zmiany garderoby, możesz też przewietrzyć szafę swoich seksualnych przyzwyczajeń.

Z pomocą przyjdą ci nowoczesna technologia, mistrzowie ars amandi oraz stara dobra żyłka ryzyka. Pamiętaj, że mężczyźni lubią eksperymenty choć czasem wstydzą się przyznać, co ich podnieca. Jesteś gadżeciarą, która nie rozstaje się ze smartfonem? Zainwestuj w innowacyjne zabawki erotyczne. Wolisz podróże z plecakiem, wakacje pod namiotem i spontaniczny seks? Wyjdź z łóżka na wolne powietrze. A może chcesz się podszkolić w sztuce kochania? Zajrzyj do klasycznego podręcznika Michaliny Wisłockiej.

W 2017 roku będziemy się kochać nowocześnie, spontanicznie, z fantazją. Sprawdź, co podniesie temperaturę w sypialni, sprawiając rozkosz tobie i twojemu ukochanemu.

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 19:42

Zobacz także

Nasze propozycje