Poprzedni artykuł: Córka tragicznie zmarłej Agaty Mróz-Olszewskiej ma już 12 lat. Jak wyg... Następny artykuł: Amy Schumer rozpoczęła terapię in vitro. Tego zdjęcia jej fani nie zap...

Katarzyna Cichopek jest w trzeciej ciąży? Odpowiedź Marcina Hakiela zaskakuje!

Kobieta, , tagi: Katarzyna Cichopek
Dwa lata temu Kasia Cichopek zapewniała, że nie chce więcej dzieci. Czyżby zmieniła zdanie? Komentarz jej męża tylko podsyca spekulacje o trzeciej ciąży.

Luźne sukienki, obszerne swetry, płaszcze oversize - czyżby Kasia Cichopek ukrywała ciążowy brzuszek? Jeśli wierzyć plotkom, aktorka i jej mąż spodziewają się trzeciego dziecka. Głos w sprawie zabrał sam Marcin Hakiel. Jego komentarz jest dość enigmatyczny i powściągliwy jak na próbę zdementowania pogłosek. A sama Kasia wiele razy podkreślała, jak ważne są dla niej dzieci.

Dzieci nadają sens mojemu życiu. Ustanowiły w nim nową hierarchię wartości, miłości oraz poświęcenia - opowiada Kasia.

Katarzyna Cichopek jest w ciąży?

Zdjęcia Kasi Cichopek zwracają od jakiegoś czasu większą uwagę fanów niż zwykle. Wszystko przez ubrania, które wybiera. Po tym jak znacząco zmieniła wizerunek, podkreślała filigranową budowę ciała, a teraz zasłania się za dużymi ubraniami.

Niedawno była z rodziną na urlopie w Zakopanem, gdzie korzystała z uroków zimy. Aura tłumaczyłaby grube swetry i bluzy. Później jednak pojechała do Wrocławia, gdzie występowała w spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem". Duża puchowa kurtka podsyciła plotki. Tak samo zresztą jak piękne różowe futerko ze spaceru po Warszawie.

Wygląda w nich fenomenalnie, ale to i tak nie powstrzymało fanów przed wysnuciem dość jednoznacznych wniosków. Aktorka i jej mąż mają już dwoje pociech (Adam 10 lat i Helena 6 lat), ale w drodze jest podobno trzecie. Jaka jest prawda?

Pierwsze komentarze o domniemanej ciąży aktorki pojawiły się mniej więcej pół roku temu, ale Kasia Cichopek bardzo szybko je zdementowała. Żartobliwie poprosiła o nierozsiewanie plotek o trzeciej ciąży, bo "po dwójce obecnych brzucha nie może zgubić". Tym razem jednak milczy jak zaklęta, co jeszcze bardziej podsyca emocje w komentarzach pod jej zdjęciami. 

Redakcja "Dobrego Tygodnia" postanowiła skontaktować się z Marcinem Hakielem, który nie miał do powiedzenia więcej, oprócz: "Nie chcę tego komentować". Mimo wszystko podobno w jego głosie dało się jednak wyczuć radość.  

Jak głosi stare porzekadło - w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Pamiętamy, że Katarzynka Warnke również zarzekała się, że nie jest w ciąży aż w końcu zaskoczyła wszystkich dużym brzuszkiem niedługo przed porodem. Myślicie, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel niebawem znowu zostaną rodzicami?

Zdjęcie główne: Instagram.com/katarzynacichopek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 21:12

Nasze propozycje