Poprzedni artykuł: Przeszła kilkadziesiąt zabiegów i operacji plastycznych, by... zadowol... Następny artykuł: Wojciech Amaro na 25-leciu Polsatu pojawił się z żoną. Ależ ona jest a...

'Prawdziwe' twarze gwiazd są pełne... niedoskonałości. Tych zdjęć długo nie zapomnicie!

Zmarszczki, trądzik, rozszerzone pory, przebarwienia... Nikt nie jest idealny, ale TE zdjęcia gwiazd są naprawdę szokujące!

Gwiazdy bez makijażu często są trudne do rozpoznania - jesteśmy tak przyzwyczajone do ich perfekcyjnych wizerunków, że instynktownie przestajemy postrzegać je jako zwyczajnych ludzi. Tymczasem nawet najpiękniejsze sławy nie są w stanie uniknąć problemów z cerą, choć na czerwonym dywanie wyglądają zawsze bez zarzutu. Moment... Czy aby na pewno?

Niedoskonałości gwiazd - szokujące zdjęcia z Instagrama

Na instagramowym profilu ssstructure anonimowy autor (bądź autorzy) publikuje zdjęcia najpopularniejszych gwiazd naszych czasów - większość pochodzi z oficjalnych przyjęć i imprez, ale ich bohaterki wcale nie prezentują się doskonale. Wręcz przeciwnie - na twarzach suto pokrytych makijażem widać każdy por, zmarszczkę i niedoskonałość przebijającą spod podkładu...

Jak to możliwe? Ten zaskakujący efekt jest rezultatem zastosowania narzędzia do edycji zdjęć o nazwie structure, która uwypukla najmniejsze detale. Zastosowana na twarzach słynnych piękności, bezlitośnie obnaża ich wszystkie mankamenty. Rezultaty są na tyle szokujące, że słowa tego nie oddają - to trzeba zobaczyć na własne oczy.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wyglądają "prawdziwe" twarze gwiazd - kto prezentuje się najlepiej, a kto najgorzej?

Zobacz też: Modelki Victoria's Secret są idealne? Nie! One też mają rozstępy!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 10:23

Zobacz także

Nasze propozycje