Poprzedni artykuł: 6 rad Marie Kondo, jak szybko i skutecznie posprzątać dom Następny artykuł: Ręcznie robione kartki świąteczne na Boże Narodzenie

Tym ludziom powiedziano, że są piękni. Ich reakcje mogą Was zaskoczyć

Kobieta,
Od niedowierzania i obojętność, po śmiech radość i wzruszenie - okazuje się, że komplement "jesteś piękny" może budzić bardzo różne reakcje. To poruszające wideo obejrzało do tej pory ponad 4 miliony osób. Zobaczcie.

Osiemnastolatka Shea Glover postanowiła przeprowadzić w swojej szkole ciekawy eksperyment. Do udziału w nim zaprosiła zarówno uczniów, jak i nauczycieli - wiele z tych osób znała, ale większość było jej zupełnie obcych. Pod pozorem zwyczajnego robienia zdjęć, skrywała inny cel projektu - oznajmianie kolejnym osobom, że są piękne, a następnie filmowanie ich reakcji. Tak jak początkowo zakładała - reakcje były nad wyraz różne. Niektórzy czuli się niezręcznie, inni byli zawstydzeni, na twarzach wielu z nich pojawił się uśmiech. Ale to, co rzuca się w oczy najbardziej, to natychmiastowa poprawa ich samooceny. Okazuje się, że miła wiadomość od obcej osoby może w dużym stopniu zmienić to, jak postrzegamy siebie w lustrze. A przecież zbyt często widzimy siebie tylko w negatywnym świetle. 

Zobaczcie wideo, a później powiedzcie komuś, że jest piękny. Jak dowodzi to wideo - na pewno będzie Wam za to wdzięczny.


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 06:03

Zobacz także

Nasze propozycje