Poprzedni artykuł: Wiemy, jak Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowuje się do kolejnego sez... Następny artykuł: Anna Lewandowska zostanie mamą!

Kiedyś rywale, a teraz... para? O romansie tych uczestników "Azja Express" mówi się coraz głośniej

Kobieta, , tagi: Azja Express
Wygląda na to, że plotki o romansie dwójki uczestników programu „Azja Express” mogą okazać się prawdziwe. Dowodem mają być zdjęcia oraz komentarze pod nimi.

Chodzi o Ludwika Borkowskiego. Zwycięzca i przyjaciel aktora Michała Żurawskiego dosłownie kilka dni temu założył oficjalny profil na Instagramie. Zdążył już na nim stworzyć całkiem pokaźną galerię. Wśród wielu fotografii znalazło się również sporo zdjęć jego rywalki – Marii Konarowskiej, która występowała w parze z Agnieszką Włodarczyk.

Plotki o romansie tej dwójki pojawiły się już w trakcie kręcenia programu. A ostatnio nawet sam Borkowski celowo podgrzał atmosferę w „Dzień Dobry TVN” i przyznał, że przyjaźń jego i Marii Konarowskiej nadal trwa i, że im się „udało”. A w komentarzach pod zdjęciami można znaleźć komplementy, jakie Borkowski prawi swojej byłej rywalce

Kiedy jeden z internautów napisał, że Maria to złota dziewczyna, Ludwik dodał, że jest równie piękna. Czyżby naprawdę ich coś łączyło?

W naszej galerii możecie zobaczyć, jakie zdjęcia pojawiły się na Instagramie przyjaciela Michała Żurawskiego. 

Zoabcz także: Gwiazdy bez makijażu w programie "Azja Express"

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:52

Zobacz także

Nasze propozycje