Poprzedni artykuł: Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Następny artykuł: Uczestniczka "Top Model" w rankingu 100 najpiękniejszych kobiet świata...

Anna Lewandowska pokazała umięśniony brzuch. Ale widać na nim coś niepokojącego

Jedno zdjęcie z wakacji wystarczyło, aby zachwycić fanów. Ale na brzuchu Anny Lewandowskiej widać dość dziwne wycięcie. Czy to blizna?

Nowy Rok Lewandowscy postanowili spędzić poza granicami kraju. Pojechali do Dubaju w towarzystwie Mariny i Wojtka Szczęsnego oraz piłkarza Sławomira Peszko z żoną. Nie obyło się oczywiście bez luksusowych rejsów jachtami, na których podkładzie chętnie pozowała Ania Lewandowska.

Jedno ze zdjęć właśnie z takiej podróży postanowiła dodać na Instagramie. Widok oczywiście był cudowny, ale cała uwaga fanów skupiła się na brzuchu trenerki. Co z nim jest nie tak?

Anna Lewandowska pokazuje umięśniony brzuch

Wielogodzinne treningi oraz trzymanie diety zaowocowały efektami. Brzuch trenerki wygląda dosłownie jak wyrzeźbiona skała, a ona sama bardzo chętnie odsłania go na siłowni i ćwiczy wyłącznie w topach i leginsach (podobne możecie kupić teraz w Lidlu).

Musimy przyznać, że Anna Lewandowska jest obecnie chyba w szczytowej formie, bo tak umięśnionego brzucha już dawno nie pokazała. Aż trudno uwierzyć, że urodziła dziecko.

Chociaż patrząc na poniższe zdjęcie, wiele osób z pewnością zastanawia się, o co chodzi z tym dziwnym wgłębieniem z boku. Czy to jakaś blizna?

To jednak nie jest żadna blizna, jak niektórzy prawdopodobnie zdążyli już zasugerować :). Tak właśnie wyglądają wytrenowane mięśnie skośne brzucha. Uwydatniła je dodatkowo również pozycja, którą przyjęła trenerka, aby lepiej zaprezentować się na zdjęciu. Nawet Sara Boruc skomentowała formę Ani:

Nie zmienia to jednak faktu, że kiedyś Lewandowska stawiała na zdecydowanie bardziej naturalny wygląd tej części ciała. Wygląda jednak na to, że zatęskniła za ostrzejszym rzeźbieniem sylwetki

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 01:13

Zobacz także

Nasze propozycje