Poprzedni artykuł: Fani krytykują sylwestrowy występ Basi Kurdej-Szatan: „Własne nogi by... Następny artykuł: Karolina Pisarek ma nowego chłopaka? Kim jest tajemniczy przystojniak?

Siostra Miley Cyrus znowu powiększyła usta. To nie wygląda dobrze

Kobieta,
,
, tagi: Miley Cyrus
Noah Cyrus jest zakochana w powiększaniu ust. A przypomnijmy, że ma tylko 20 lat.

Młodsza siostra Miley Cyrus przygodę z wypełniaczami rozpoczęła dość szybko. Mając 19 lat zaczęła stosować botoks. Wtedy również pierwszy raz powiększyła usta. O ile po pierwszych zabiegach wyglądały możliwie naturalnie, o tyle teraz górna warga zaczęła się w dziwny sposób wywijać do góry. Najnowsze zdjęcia są niepokojące.

Noah Cyrus przesadziła z powiększaniem ust

Tak samo jak pozostała część rodzeństwa, Noah odziedziczyła miłość do muzyki oraz aktorstwa. Niestety pierwsze single oraz drobne role nie przyniosły jej takiej sławy, jak Miley Cyrus. Drastyczna zmiana wizerunku miała być najwidoczniej próbą wyjścia z cienia sławnej siostry. I trzeba przyznać, że Noah spełniła plan. Przyniosło to oczekiwany rozgłos. Niestety, najczęściej pisze się o niej nie w kontekście sukcesów zawodowych, a wyglądu...

Liczne tatuaże, kolczyki w sutkach oraz uwielbienie do skąpych ubrań bardzo ją zmieniły. Dzięki temu zyskała rozgłos w mediach. Ponad pięć i pół miliona osób śledzi ją na Instagramie, gdzie nie brakuje wulgarnych zdjęć. Ostatnio w dość znaczący sposób podsumowała własne zachowanie, dodając kilka zdjęć - na każdym z nich pozdrawia fotoreporterów środkowym palcem. Skromnie przyznała, że nowa energia 2020 roku najwyraźniej jej nie zmieniła. 

Właśnie te zdjęcia znacząco nas zaniepokoiły. To, co ma na sobie Noah, trudno nazwać nawet bielizną, a co dopiero ubraniem. Prześwitujący materiał obnażył dosłownie wszystko. Spójrzcie też na jej górną wargę. W tym przypadku świetnie pasuje powiedzenie, że co za dużo to niezdrowo. Usta wyglądają na bardzo napięte, jakby zaraz miały pęknąć. 

Noah Cyrus przesadziła z powiększaniem ust

Zdjęcie: PORJ/Backgrid/East News

Kiedyś w podobny sposób zachowywała się również Miley Cyrus. Media nie spuszczały jej wówczas z oczu. Dzięki temu kolejne single odnosiły ogromny sukces, a związek z Liamem Hemsworthem tylko podsycał atmosferę. W postawie Noah widzimy te same schematy: ubiera i zachowuje się w wulgarny sposób, ale też opowiadała o związku z popularnym raperem o pseudonimie Lil Xan. Zastanawiamy się tylko, do czego ją to wszystko zaprowadzi?

Zdjęcie główne: Instagram.com/noahcyrus

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 18:30

Nasze propozycje