Poprzedni artykuł: Kiedy warto posłuchać rady chłopaka, który mówi ci, że powinnaś coś zm... Następny artykuł: Czy was także urzeknie najbardziej fotogeniczny kot na świecie?

Viva! Moda - co na was czeka w najnowszym wydaniu tego luksusowego magazynu?

Czy lubicie być na bieżąco w trendach odzieżowych? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, koniecznie sprawdźcie, co znajdziecie w tym numerze “Viva! Moda”.

"Viva! Moda" to prawdziwe kompendium wiedzy dla każdej kobiety niezależnie od wieku. Już 10 maja na rynek trafi jego nowy numer.

Co w nim znajdziecie?

Na okładce prezentuje się Monika "Jac" Jagaciak, która dorastała w świecie mody, a dziś pracuje dla Chanel, a także jest Aniołkiem Victoria's Secret. Magazynowi opowiedziała m.in. o tym, jak wyglądała jej droga do sukcesu.
"Moda zawsze w jakiś sposób będzie częścią mojego życia. To świat, w którym się wychowałam i w którym ciągle jestem".- czytamy.

Ponadto dokładnie przyjrzano się szafie Katarzyny Sokołowskiej. Co tam znaleziono? Ceniona reżyserka pokazów modowych, jurorka "Top Model" wybiera rzeczy proste, basicowe, kocha szpilki, ale tylko te wygodne. Więcej szczegółów dowiecie się oczywiście z magazynu.

Co jeszcze na was czeka w najnowszym wydaniu "Viva! Moda"?

Oczywiście nie może zabraknąć wyjątkowych sesji zdjęciowych, przeglądu gorących trendów, urodowych porad, aktualnych informacji o wydarzeniach kulturalnych i o tym, o czym marzymy szczególnie przy okazji zbliżającego się sezonu urlopowego, czyli o niezapomnianych podróżach.

"Viva! Moda" to aż 244 strony luksusu.

Zobacz także:  Jak rozpoznać podróbkę torebki Louis Vuitton

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 01:06

Zobacz także

Nasze propozycje