Poprzedni artykuł: W 2000 roku była gwiazdą, a jej piosenki znali wszyscy. Dziś nie rozpo... Następny artykuł: Ma trzynaście lat i setki tysięcy fanów - jak wygląda najpiękniejszy c...

'Volta' na DVD z magazynem 'Uroda Życia' i 'Viva!'

Kobieta, , tagi: film, Uroda Życia
Przekręt prosto od prawdziwego mistrza polskich komedii, który nie waha się grać VABANK! Nowa komedia Juliusza Machulskiego, "Volta" dostępna na DVD!

Film "Volta" Juliusza Machulskiego nareszcie na DVD. W produkcji zobaczymy prawdziwie gwiazdorską obsadę: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerują Andrzej Zieliński, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Tomasz Kot, a także ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura i Robert Więckiewicz. Sensacyjne zwroty akcji, doskonała intryga, oryginalne postaci oraz dialogi, które stają się kultowe - Machulski w najlepszej formie.

Ta hitowa produkcja, która w lipcu miała swoją premierę, już teraz jest dostępna na DVD! Kupicie ją z magazynami "Uroda Życia" oraz "Viva!"

volta na dvd

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Milioner nie może przegapić okazji na wzbogacenie. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia wszystko postawić na jedną kartę, aby zdobyć wartościową rzecz. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”! 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:52

Zobacz także

Nasze propozycje