Poprzedni artykuł: Recenzentka Października wyłoniona! Następny artykuł: TYLKO U NAS! Zobacz, jak powstawała najnowsza książką Red Lipstick Mon...

Ewa Chodakowska wyznaje, że przechodzi właśnie najtrudniejszy okres w życiu: "Czwarta doba po operacji wycięcia guza mózgu". Co się stało?

Kobieta, , tagi: Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska przyznała właśnie na swoim Facebooku, że jej ukochana siostrzenica Vanessa jest w szpitalu po operacji. Trenerka dziękuje za wsparcie i modlitwę.

Ewa Chodakowska przechodzi bardzo ciężkie chwile. Pierwszy bardzo poruszający wpis trenerki na jej Facebooku pojawił się już wczoraj.

To najtrudniejszy okres w moim życiu. Ostatnie dni to hektolitry łez.. dobrze, że coraz częściej łez radości.. Mam chwile buntu.. Z jakiej racji przytrafiło się to naszej rodzinie? Kochającej się, przepełnionej wiarą, współczującej.. Dlaczego to akurat na nas spadło? Dlaczego testuje się granice naszego cierpienia? - napisała trenerka.

Ale nie wyjaśniła, o co chodzi. Dopiero dziś napisała, że cała sprawa dotyczy jej ukochanej siostrzenicy Vanessy. Dziewczyna trafiła do szpitala i przeszła operację wycięcia guza mózgu. Ewa i Vanessa są ze sobą bardzo zżyte.

Czwarta doba po operacji wycięcia guza mózgu.. Jestem w szpitalu.. Vaneska powoli nabiera sił.. Słyszy, widzi, wszystko rozumie, ma prawidłowe odruchy.. Ale jest bardzo słabiutka i pomimo tego, ze ma głos, nie mówi - ma problemy z mową.. W ciagu dnia udaje jej sie powiedzieć zaledwie pare słów.. Lekarze zapewniają, ze to normalne po tak skomplikowanej operacji.. Nie byłyśmy na to przygotowane.. Ani my - cała moja rodzina, ani Vaneska..

Trenerka opisuje, jak rozmawia z ukochaną siostrzenicą, obiecuje jej, że wszystko będzie dobrze, żeby się nie martwiła.

Pytam czy coś jej przynieść, czy czegoś potrzebuje... czy jest coś o czym marzy.. Mówię, że gwiazdkę z nieba jej przywiozę.. WSZYSTKO CZEGO ZAPRAGNIE!! Widzę, że się zbiera do powiedzenia czegoś.. jestem przekonana ze usłyszę jakąś konkretna rzecz .. Cokolwiek.. Marzenie nastolatki.. Na co Vaneska otwiera usteczka i najsłodszym głosem mówi "kocham Cię" .. I co? Powyłam się jak dzika, ona też.. Od tego czasu minęło 6 godzin .. Z godziny na godzinę jest lepiej..

Na koniec swojego poruszającego wpisu Ewa dziękuje wszystkim za wsparcie i modlitwę. I zapewnia, że w życiu liczy się tylko zdrowie!

Pod każdym z wpisów pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i otuchy od fanów Chodakowskiej. Kobiety z całego świata piszą: "Wszystko będzie dobrze, wsparcie leci do Was", "Teraz trzeba dużo optymizmu, dużo pozytywnych rzeczy", czy "Ewuś, cały czas trzymam kciuki za Vaneskę, wierzę, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku i szybko wróci do formy".
A my oczywiście dołączamy się do tych wszystkich życzeń zdrowia dla Vanessy.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:20

Zobacz także

Nasze propozycje