Poprzedni artykuł: Wyniki konkursu – wygraj golarkę dla swojego mężczyzny Następny artykuł: Wygraj i przetestuj odkurzacz Philips – WYNIKI

Wyniki konkursu - steamer do ubrań marki Philips

Kobieta, , tagi: Philips, steamer, prasowanie parowe
Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 5 Steamerów Philips!

Starasz się dbać o swoje ubrania, ale wśród nich są takie, w przypadku których to zadanie nie należy do najłatwiejszych? Boisz się prasować żelazkiem delikatne tkaniny i masz problem z takimi częściami garderoby, jak spódnice o złożonej fakturze, z falbankami i marszczeniami? Niestety tradycyjne żelazko nie nadaje się do ich prasowania.

Marka Philips oferuje Steamer – zupełnie nowe rozwiązanie dedykowane właśnie takim ubraniom i tkaninom. Urządzenie działa na zasadzie ciągłego wyrzutu pary, która wnika w tkaninę, zmiękcza i rozprostowuje włókna - w ten sposób wygładza i nadaje ubraniom odpowiednią formę. Siła pary pozwala też bez problemu odświeżyć ich zapach.

Steamer, ze względu na rozmiar i niską wagę, jest bardzo wygodny w użyciu. Bez rozkładania deski nadaje ubraniom gładki wygląd, bez konieczności zdejmowania ich z wieszaka. Do grubszych materiałów na Steamer można nałożyć specjalną szczotkę, która pomoże je odświeżyć, zebrać sierść i pyłki.

Konkurs

Odpowiedz na pytanie i przetestuj Steamer Philips!

Nagrody

5 x Steamer Philips GC320/55

Philips steamer

Lista laureatów:

  • Kamila K. (Toruń)
  • Magdalena Ś. (Piła)
  • Paulina K. (Poznań)
  • Anna P. (Lublin)
  • Żaneta B. (Leśna Podlaska)

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje