Poprzedni artykuł: Czy jesteś atrakcyjna seksualnie? Można to wyczytać z… długości twoich... Następny artykuł: Czy to choroba? Fani są zaniepokojeni tym, co zobaczyli na zdjęciu Ant...

We Love Candles - świece powstałe z umiłowania najwyższej jakości

Kobieta,
,
, tagi: wystrój wnętrz, świece zapachowe
Cenisz jakość i dbałość o detal? Musisz poznać We Love Candles, polską markę produkującą luksusowe i w 100 procentach naturalne świece zapachowe.

W informacji prasowej Małgorzata Pasierbska, założycielka marek We Love Beds i We Love Candles, podkreśla, że w Polsce (za) mało kobiet decyduje się założyć własną firmę. Według "Newsweeka" aż 77% z nich boi się takiego wyzwania. Te, które je podejmują, najczęściej są młode i mają niewiele do stracenia. Zupełnie inaczej było z założycielką marek We Love Beds i We Love Candles, która po 15 latach udanej korporacyjnej kariery postawiła wszystko na jedną kartę.

Skąd wiedziała, że jej się uda? Z dużych firm, w których pracowała wyniosła umiejętności, potrzebne także przy prowadzeniu swojej własnej firmy. Dziś Pani Małgorzata Pasierbska prowadzi dwie marki, które znajdują klientów na rynku polskim i zagranicznym.

Przez te wszystkie lata nauczyłam się​ pracy na celach, zarządzania dużymi zespołami ludzi, negocjacji, analizy efektywności, brandingu i wielu, wielu innych rzeczy, które teraz wykorzystuję we własnym biznesie. Nauczyłam się też, że to, co zawsze będzie doceniane, to najwyższa jakość - deklaruje właścicielka We Love Candles.

To właśnie dbałość o każdy szczegół wyróżnia produkty tych dwóch polskich marek. Jak mówi sama założycielka, jej celem jest "dostarczać ludziom najwyższej jakości wrażeń", a żeby go osiągnąć, musi jak najbardziej odróżnić się od producentów masowych. Świece We Love Candles powstają z wosków w 100% roślinnych, naturalnych i wolnych od toksyn oraz materiałów modyfikowanych genetycznie. Szkło, w którym są sprzedawane, to wspólne dzieło polskiej huty szkła i artysty rzemieślnika.

Wyglądają i pachną obłędnie!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 13:10

Zobacz także

Nasze propozycje