Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna jest tak podobna do Rihanny, że nawet fani dają się nabr... Następny artykuł: Będzie kolejna książka z cyklu '50 Twarzy Grey'a'! Wiemy, kiedy odbędz...

Wernisaż wystawy 'Światłoczuli'

Kobieta, , tagi: wystawa
Lubicie oglądać artystyczne zdjęcia? Koniecznie sprawdźcie wystawę "Światłoczuli". Zapowiada się ciekawie.

Kolejna wystawa autorstwa Weroniki Kosińskiej wzięła się z fascynacji twórcami ze świata aktorskiego i muzycznego. Przedstawia ona dziewięciu artystów w niezwykłych odsłonach – bliskich im, a zarazem pokazujących ich z nieznanej strony. Motywem przewodnim wystawy jest światło dzienne – kapryśne, skrywające w sobie wszystkie żywioły i potrafiące wywołać każdą postać na bardzo wiele sposobów.

W świetle dziennym wystąpili: Agata Buzek, Anna Cieślak, Małgorzata Foremniak, Mela Koteluk, Joanna Kulig, Agnieszka Podsiadlik, Natalia Przybysz, Marcel Borowiec,
Mateusz Kościukiewicz.

Weronika Kosińska – zajmuje się fotografią mody, beauty oraz portretową. Mieszka w Warszawie, ale często odwiedza Kraków, w którym spędziła większość życia. Jest laureatką konkursu Viva! Photo Awards 2013 w kategorii „Moda”, a jej zdjęcia były publikowane w wielu magazynach. 

Wystawa odbędzie się w galerii Rabbithole Art Room i H15 w centrum miasta przy ul. Poznańskiej 15, uznanym i modnym miejscu na mapie Warszawy.
Wśród zaproszonych gości (ok. 300 osób) będą gwiazdy – uczestnicy projektu – oraz ich znajomi i przyjaciele, a ponadto osoby związane ze światem mody, muzyki, sztuki oraz przedstawiciele mediów.
Data: 23 października – 6 listopada 2017, wernisaż: poniedziałek 23 X, godzina 19.00.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:49

Zobacz także

Nasze propozycje