Poprzedni artykuł: Trudno w to uwierzyć, ale to naprawdę żywa kobieta - mroczna Barbie z... Następny artykuł: Jak teraz wygląda brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego? Będziecie zaskoc...

Podziwialiście wygląd Anny i Roberta Lewandowskich na weselu przyjaciół? Zobaczcie, jak się bawili! Piękna pamiątka:)

Kobieta, , tagi: wesele, ślub
Młode Pary coraz częściej decydują się na niespodzianki dla gości weselnych, co potem chętnie dokumentują. Zobaczcie, jak coraz częściej wyglądają wesela i jak na jednym z nich bawili się Lewandowscy.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przygotowania często trwają miesiącami. Nic zatem dziwnego, że wiele osób decyduje się na upamiętnienie go pod różnymi postaciami.

Pamiątka z wesela

Jednym z pomysłów są oryginalne filmiki złożone z najciekawszych momentów z tego ważnego dnia. To naprawdę piękna pamiątka! A ostatnio w sieci pojawił się właśnie taki weselny klip, na którym miałyśmy okazję zobaczyć, jak bawią się Anna i Robert Lewandowscy.

Para dostała zaproszenie na ślub i wesele wieloletnich przyjaciół - Natalii Sobczyk oraz Mateusza Jurkowskiego. Wesele odbyło się w przepięknej Rezydencji Miętowe Wzgórza pod Warszawą. Mimo że para młoda nie jest związana z show-biznesem, na ich weselu bawiło się wiele znanych gwiazd. Wśród nich znaleźli się między innymi Rafał MaserakMaciej Musiał czy bracia Mroczek.

Krótkie wideo z wesela pokazuje nie tylko wzruszający moment, kiedy para mówi sobie "tak", ale również urywki tego, jak wszyscy się bawili. Na wideo widać również tańczących Annę i Roberta Lewandowskich :).

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec to jedna z najważniejszych, ale też najbardziej stresujących części wesela. Bo co jeśli się potknę? Co jeśli zapomnę kroków albo wypadnę z rytmu? Problem pierwszego tańca jest na tyle duży (zwłaszcza jeśli chodzi o wybór piosenki), że znalazł on również swoje miejsce w jednym z wątków na naszym wizażowym forum

Niektóre pary młode zapobiegawczo myślą o tym, jak uniknąć ślubnej wpadki. Dlatego coraz częściej decydują się na dość niekonwencjonalne rozwiązanie

Układy choreograficzne na wesele

Są też pary, które po prostu dają się ponieść muzyce i suną razem po parkiecie w rytm muzyki. Są też takie, które uczęszczają na specjalne lekcje tańca towarzyskiego, aby w pełni przygotować się na wpatrujące się w nich oczy gości. Ale niektórzy idą o krok dalej.

Wiele viralowych filmików w internecie pokazuje, że obecnie młode pary stawiają na spersonalizowany układ choreograficzny. Zwykle początek zwiastuje, że to będzie kolejny nudny pierwszy taniec, aż tu nagle muzyka gwałtownie zmienia się na coś bardziej klubowego i wtedy rozpoczyna się prawdziwe show! Jakiś czas temu pisałyśmy o pierwszym tańcu polskiej pary, który stał się prawdziwym hitem internetu. Wyobraźcie sobie, że to trwające sześć minut nagranie ma już prawie pięć milionów wyświetleń... :)

Równie dużą popularnością cieszy taniec weselny córki i ojca. Ten filmik z kolei obejrzano już ponad 11 milionów razy! Rodzinka połączyła kilka utworów w jeden i dała naprawdę spektakularny popis umiejętności tanecznych. To się dopiero nazywa poczucie rytmu :).

Najlepsze jest to, że taki taniec można spokojnie ułożyć samemu, a przez to ograniczyć koszty związane z weselem. Gwarantujemy, że takie kocie ruchy drzemią w każdej z nas... :)

A jak wy wspominacie swój pierwszy taniec i wesele? :)

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

zdjęcia: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:38

Zobacz także

Nasze propozycje