Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska cieszy się z sukcesu Roberta i odpowiada hejterom - c... Następny artykuł: O tym związku mówią wszyscy! Czy Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat...

Tego o Whitney Houston nie wiedzieliście! Sekret gwiazdy wyszedł na jaw, fani są zaszokowani!

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, Whitney Houston
Czy autorka hitu "I Will Always Love You" była... biseksualistką?

Chociaż od śmierci Whitney Houston minęło już pięć lat, co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia o szczegółach jej życia prywatnego. Te najnowsze są bardzo zaskakujące - dotyczą osobistych relacji artystki i jej... orientacji seksualnej. Fani są zszokowani!

Dwie dekady w związku z... kobietą?

W amerykańskich mediach pojawiły się informacje o jednym z większych sekretów gwiazdy - według nich Whitney Houston przez ponad 20 lat miała żyć w związku ze swoją asystentką, Robyn Crawford. Podobno w branży mówiło się o tym od dawna, ale dopiero teraz wypowiedziała się jedna z rzekomo "wtajemniczonych" osób. Ojciec domniemanej partnerki Whitney powiedział portalowi Radar, że o związku córki z gwiazdą wiedział od samego początku. Jeśli to prawda, wszystko wskazywałoby na to, że artystka była biseksualistką.

Co ciekawe, sensacyjnym doniesieniom stanowczo zaprzecza matka gwiazdy, Cissy Houston, przekonując, że jej córka nigdy nie miała żadnego romansu z kobietą. Jest jednak więcej osób, które przyznają, że wiedziały o sekretnym związku - jedną z nich jest stylistka Whitney, Ellin Lavar. W dokumencie o życiu gwiazdy "Can I Be Me", kobieta wyznała, że Robyn była dla artystki prawdziwą ostoją i wsparciem.

Co sądzicie o tych informacjach? Myślicie, że są prawdziwe?

Zobacz też: Wiecie, że Dakota Johnson ma... siostrę? Poznajcie piękną Stellę!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 07:33

Zobacz także

Nasze propozycje