Poprzedni artykuł: Córka Natalii Kukulskiej śpiewa lepiej niż mama? W sieci pojawił się j... Następny artykuł: W tych filmach aktorzy NAPRAWDĘ uprawiali seks!

Stylowa i perfekcyjna Wielkanoc Małgorzaty Rozenek-Majdan. Te Święta zapamięta na długo!

Kobieta, , tagi: Małgorzata Rozenek-Majdan
Takich Świąt Wielkanocnych Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze nie miała!

Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Perfekcyjna Pani Domu razem z Radosławem Majdanem oraz synami zdecydowali, że tegoroczną Wielkanoc spędzą w... Norwegii! Para pojechała tam w odwiedziny do brata Radka. Od pewnego czasu na Instagramie gwiazdy pojawiają się zdjęcia nie tylko z malowniczymi, norweskimi widokami, ale również z przygotowań do Świąt, jak i samego obchodzenia ich. Aż zazdrościmy im tak cudownie spędzonego wspólnie czasu! 

Jeszcze przed świątecznym śniadaniem, rodzinka znalazła czas na układanie klocków Lego. Później przyszedł czas na przygotowanie wielkanocnego stołu. Tylko zobaczcie, jak pięknie Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała! Założyła niezwykle stylową niebieską koszulę w białe paski, z falbankami i przesuniętym dekoltem. Do tego założyła eleganckie, białe spodnie. 

Zobacz także:Małgorzata Rozenek-Majdan nosi supermodne buty sezonu. Kosztują tylko 109 zł! 

W naszej galerii możesz zobaczyć wyjątkowe i piękne zdjęcia z Wielkanocy u Małgorzaty Rozenek-Majdan. A jest na co popatrzeć :).

A wy, jak w tym roku spędziłyście Święta Wielkanocne? :)

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2019, 00:55

Nasze propozycje