Poprzedni artykuł: Mecz Polskie Legendy kontra LaLiga Legends już niebawem! Następny artykuł: Ta kobieta ma 70 lat, a wygląda na 35! Wszystko dlatego, że nie je jed...

Wiemy kto zgarnie pudło pełne nowości - recenzentka maja wybrana

Maj był niezwykle aktywnym miesiącem w Kosmetyku wszech Czasów – Wizażanki dodały ponad 6 tysięcy recenzji kosmetyków i ponad tysiąc nowych produktów! Zobacz, która z nich została Recenzentką Maja i zgarnia pudło pełne kosmetycznych nowości.

Recenzentką maja zostaje yromem  – jest aktywną recenzentką Kosmetyku Wszech Czasów od niedawna, ale jej recenzje są niezwykle wypracowane i zawierają mnóstwo szczegółów przydatnych w decyzjach zakupowych. Gratulujemy!

Jeśli kochasz kosmetyki i chcesz wygrać pudło pełne ciekawych nowości, bądź aktywna w KWC – czekamy na Twoje opinie i nowe produkty! Dowiedz się więcej o rankingu recenzentki.

KWC – teraz wygodniej na telefonie

Teraz wygodniej i szybciej można dotrzeć do interesujących produktów oraz poznać oceny kosmetyków, korzystając z KWC na telefonie. Nowa wersja mobilna jest przejrzysta i szybka, a jeśli uwielbiacie recenzować kosmetyki, polecamy opcję „szkic recenzji” – wystarczy zacząć pisać recenzję w każdej chwili (np. w łazience, podczas używania produktu) i zapisać jej szkic, a później skończyć w dogodnym momencie – szkic jest dostępny w profilu użytkownika w mobilnej wersji KWC.

Looki Wizażanek

W odpowiedzi na coraz więcej zdjęć dodawanych do recenzji kosmetyków, oddajemy w Wasze ręce Looki, czyli możliwość dodawania zdjęć makijażu lub jego fragmentu (np. usta, oko), paznokci, włosów, swatchy i oznaczania przy nim użytych kosmetyków, które znajdują się w bazie KWC – przy Lookach możecie podać adres swojego bloga, strony lub Instagramu itp. To świetny sposób na promocję własnych działań!

Najwyżej oceniane kosmetyki w maju:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:12

Zobacz także

Nasze propozycje