Poprzedni artykuł: Rzadko myjesz pędzle do makijażu? UWAŻAJ! Może cię spotkać to, co aust... Następny artykuł: Czy Doda naprawdę pobiła Agnieszkę Woźniak-Starak? Znamy wyrok sądu!

Wiemy, w jakich kreacjach Miss Polski wystąpi podczas finału Miss International 2016 w Japonii!

Kobieta,
Miss Polski Magdalena Bieńkowska 27 października powalczy w Tokio o tytuł Miss International. Do Japonii spakowała sukienki Violi Piekut, Ewy Minge oraz Hector i Karger. Zobacz zdjęcia kreacji w naszej galerii.

Magdalena Bieńkowska, która nosi koronę Miss Polski, ma szansę zdobyć czwarty dla Polski tytuł Miss International na konkursie piękności w Tokio.  

W 1991 roku konkurs wygrała Agnieszka Kotlarska, w 1993 roku Agnieszka Pachałko, a w 2001 roku Małgorzata Rożniecka. 

Magdalena Bieńkowska jest jedną z faworytek wśród 70 piękności z całego świata. W Japonii już doceniono nie tylko jej naturalne piękno, ale tylko wyczucie stylu. Miss Polski jest zawsze elegancka, a od ekscentrycznych stylizacji woli ponadczasową klasykę. 

Tytuł Miss Polski 22-letnia pochodząca z Mikołajek studentka Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim zdobyła w grudniu. Wiadomo też, że dba o formę, grając w tenisa i trzyma zdrową dietę. 

Czy poszczęści jej się w Japonii? Trzymamy kciuki! 


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 07:07

Zobacz także

Nasze propozycje