Poprzedni artykuł: Syn Mandaryny i Michała Wiśniewskiego ma już 17. lat i przeszedł sporą... Następny artykuł: Joanna Kulig zarobi fortunę w nowym amerykańskim serialu. Ta kwota zwa...

Julia Wieniawa przerabia swoje zdjęcia za pomocą Photoshopa? Internauci ją krytykują

Kobieta, , tagi: photoshop, julia wieniawa
Julia Wieniawa podzieliła się swoim zdjęciem z krótkiego wyjazdu na Mazury. Internauci uważają, że wygląda na nim nienaturalnie szczupło.

Aktorka i piosenkarka nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Jest zapracowana, zdobywa kolejne role i współprace zawodowe. Fanów interesuje także jej życie prywatne. Julia po rozstaniu z Królikowskim spotyka się teraz muzykiem Baronem. Na ostatnim wyjeździe Wieniawy zabrakło jej chłopaka, jednak to coś innego przyciągnęło uwagę internautów.

Wieniawa krytykowana za zdjęcie

Piękna 19-latka aktywnie prowadzi swój Instagram, zaspokajając apetyt obserwatorów i dzieląc się choć częścią swojego prywatnego życia. Ostatnio Julia wybrała się na krótki wyjazd na Mazury wraz z innymi influencerkami, miedzy innymi z Wiktorią Gąsiewską, znaną także z serialu "Rodzinka.pl". Wieniawa pokazała zdjęcie w obcisłej czarnej mini. Do fotki pozowała na pomoście w trakcie zachodu słońca.

Zobacz także: Julia Wieniawa wzięła ślub? Popatrzcie tylko na tę piękną białą suknie

Trzeba przyznać, że wygląda na nim zjawiskowo. Większość osób zachwyciło się zdjęciem i chwaliło jej doskonałą figurę. Pojawiło się jednak także sporo negatywnych komentarzy. Część internautów twierdzi, że Julia przerabia swoje zdjęcia w Photoshopie:

Jakie dłuuugie nogi wyszły.. Czyżby zabawa photoshopem?

Ale fotoszop przecież widzimy jak wyglądasz w Rodzince, więc nie wiem jaki jest sens dodawania takich zdjęć, obłuda - czytamy wśród komentarzy.

Przypomnijmy, że aktorka ma tylko 160 wzrostu. Tak długie nogi mogły faktycznie zadziwić. Jednak Julia szybko odpowiedziała na nieprzychylne komentarze:

Po prostu zdjęcie robione od dołu :) Ja nie wyszczuplam i nie wydłużam się na fotach... nie lubię tego.

Zobacz także: Julia Wieniawa - odważne zdjęcie w kostiumie kąpielowym 

Naszym zdaniem to również kwestia perspektywy i odpowiedniej pozy. Obserwując Julię na Instagramie można zauważyć, że dziewczyna ciężko pracuje na swoje ciało - pokazuje zdjęcia z treningów na siłowni i zajęć jogi. Często mówi także o swojej diecie. Musi ją trzymać chociażby ze względu na obciążenie chorobą tarczycy. Wieniawa mimo wszystko musi liczyć się, że będąc na celebryckim świeczniku, ludzie sprawdzają każdy jej krok. 

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 lipca 2020, 01:46

Nasze propozycje