Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa ostro skrytykowana za film na TikToku Następny artykuł: Uzależniona od perfum pasjonatka kryminałów i kociara - oto Recenzentk...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu mają kryzys?!

W związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego znowu dzieje się źle? Te słowa aktora nie pozostawiają wątpliwości!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedna z najgorętszych par młodego pokolenia polskiego show-biznesu. Choć młodzi spotykają się od ponad dwóch lat i często dzielą się swoim szczęściem za pomocą Instagrama, to w mediach co jakiś czas pojawiają się plotki o ich domniemanym rozstaniu, czy też kryzysie. Czy para rzeczywiście przeżywa gorszy czas i jest bliska rozstania? Te wymowne słowa Adama Zdrójkowskiego nie pozostawiają wątpliwości.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrojkowski znowu mają kryzys?!

W związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego naprawdę dzieje się źle? Zaledwie dwa miesiące temu media spekulowały o rozstaniu tej uroczej pary, która poznała się i zapałała do siebie wielką miłością na planie kultowego serialu TVP „Rodzinka.pl”. Później mówiło się o kryzysie, który potęgowały wymowne posty w mediach społecznościowych aktorów. A jak jest teraz? Para na nowo zapałała do siebie wielkim uczuciem, ulegając aurze zbliżających się walentynek, czy też wręcz przeciwnie?

W rozmowie z serwisem „Party.pl” Adam Zdrójkowski postanowił szczerze opowiedzieć o swojej zażyłości ze zjawiskową Wiktorią Gąsiewską. Aktor zdradził też kulisy kryzysu w ich związku.

Jest to fala fakenewsów, które się zaczęły od jakiegoś artykułu. Zawsze gdzieś tam te artykuły były, które pisały o nas różne dziwne rzeczy, chociażby o tym, że Wiktoria jest już w ciąży – podsumowuje Zdrójkowski wszystkie przykre rzeczy, jakie zostały napisane na temat jego związku z Gąsiewską. Kryzysy zdarzają się w związkach i u nas się również zdarzają, ale nie wydawało mi się, że ktoś może z jakiejś kłótni zrobić taką burzę medialną – dodaje.

Dementując plotki o domniemanym kryzysie w swoim związku, gwiazdor „Rodzinki.pl” zdradził również plany na zbliżające się walentynki.

Nie jestem osobą, która wyczekuje na walentynki – mówi w rozmowie z „Party.pl” Adam Zdrójkowski. Moja Wiktoria jest osobą, która bardzo pilnuje takich dat, więc jak będzie w Warszawie, to na pewno gdzieś wyjdziemy – dodał.  

Fani jednej z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu mogą więc odetchnąć. W związku Wiktorii i Adama nie dzieje się nic złego.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

6 kwietnia 2020, 14:20

Nasze propozycje