Poprzedni artykuł: Jak dziś wygląda dziewczyna, która w klipie „Last Christmas” złamała s... Następny artykuł: Antek Królikowski już po ślubie? Spójrzcie na ten jeden szczegół

Wiktoria Gąsiewska powiększyła usta? To zdjęcie trzeba zobaczyć!

Wystarczyło jedno zdjęcie, by na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej zawrzało. Czy młoda aktorka naprawdę już zaczęła eksperymentować z powiększaniem ust? Ta odpowiedź gwiazdy nie pozostawia wątpliwości.

Wiktoria Gąsiewska należy do tych gwiazd, które rzadko kiedy eksperymentują ze swoim wyglądem. Zarówno w sprawie fryzury, stylizacji, jak i makijażu gwiazda „Rodzinki.pl” do tej pory była bardzo zachowawcza i stawiała na delikatność oraz dziewczęcość. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie gwiazdy TVP zelektryzowało jej fanów. Czyżby aktorka postanowiła zrezygnować z naturalnego looku i zaczęła eksperymentować z medycyną estetyczną? Popatrzcie tylko na jej najnowsze instagramowe zdjęcie!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan namawia Radosława na odmładzające zabiegi 

Wiktoria Gąsiewska powiększyła usta?!

Na opublikowanym zaledwie kilkanaście godzin temu zdjęciu widzimy rozmarzoną, wpatrzoną w dal Gąsiewską z burzą rozpuszczonych loków. Jednak to nie niedbała fryzura czy brak makijażu najbardziej przykuło uwagę jej fanów lecz… wydatne usta.

Zobacz także: Octopus lips - nowa moda w powiększaniu ust

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów dopytujących, czy 20-letnia aktorka już rozpoczęła swoją przygodę z medycyną estetyczną.

Poprawiłaś już usta kwasem? – dopytuje jedna z fanek.

Wyglądają jak poprawione niestety, nie wiem po co ściemniać – dodała kolejna.

Również sama aktorka postanowiła odnieść się do tematu i zdementować plotki, jakoby eksperymentowała z medycyną estetyczną.

Mam się przyznać do czegoś czego nie robię, żeby było ci lżej? – napisała zdenerwowana Gąsiewska.

Sytuacji nie polepszyła jednak wypowiedź znanego chirurga plastycznego gwiazd, Krzysztofa Gojdzia, który również postanowił skomentować wydatne usta Gąsiewskiej.

Kto Ci robił usta? – napisał Gojdź do Gąsiewskiej w wiadomości prywatnej, którą gwiazda TVP postanowiła upublicznić na swoim Insta Stories.

Zdjęcie: Screen Insta Stories @wiktoria_gasiewska

Myślicie, że 20-latka naprawdę zaczęła eksperymentować z powiększaniem ust, czy może po prostu odpowiednio ułożyła je do zdjęcia? Przeglądając zdjęcia aktorki z poprzednich miesięcy możemy pokusić się o stwierdzenie, że Gąsiewska nie tylko ma naturalnie pełne usta, ale też umiejętnie potrafi je wyeksponować na zdjęciu robiąc delikatny „dziubek”, przez co optycznie jej wargi wydają się jeszcze bardziej wydatne. By to potwierdzić, poniżej zamieszczamy najnowsze zdjęcie gwiazdy „Rodzinki.pl” oraz to zrobione pół roku temu.

Zdjęcie: Instagram/Instagram

A wy co o tym sądzicie? Gąsiewska rzeczywiście powiększyła usta, czy jedynie odpowiednio układa je do zdjęć?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

2 kwietnia 2020, 05:21

Nasze propozycje