Poprzedni artykuł: Poznajecie tę uroczą dziewczynkę? Teraz to kipiąca seksapilem aktorka! Następny artykuł: Szpital odmówił pomocy mężowi Katarzyny Skrzyneckiej

Wiktoria Gąsiewska w rozbieranej scenie w nowym filmie. Fani: "Masz idealne ciało!"

Kobieta, , tagi: Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska to już nie mała dziewczynka z "Rodziny zastępczej", ani nastolatka z "Rodzinki.pl". Aktorka ma za sobą pierwszą scenę seksu na dużym ekranie!

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia. Niewątpliwie to rola w "Rodzince.pl" przyniosła jej największą popularność, ale od początku swojej kariery grywała małe role w filmach. Tym razem, choć nadal nie dostała roli głównej, to scena z jej udziałem w nowym polskim horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt" wywołała ogromne poruszenie w sieci.

Wiktoria Gąsiewska w rozbieranej scenie 

W kontekście "W lesie dziś nie zaśnie nikt" mówi się o dwóch rzeczach. Po pierwsze, o Julii Wieniawie bez makijażu, zrobionych włosów i pięknej kreacji - w tym filmie zdecydowanie pokazała ona swoją twarz, jakiej dotychczas nie znaliśmy, a krytycy i internauci zachwalają jej grę aktorką. Po drugie, to właśnie pikantne sceny z udziałem Gąsiewskiej przyciągnęły uwagę. I choć samej Wiktorii, a w szczególności dialogów z jej udziałem, jest niewiele, to możemy pokusić się o stwierdzenie, że ze względu na zainteresowanie widzów jej bohaterka przyćmiła nawet Wieniawę.

Aniela, którą gra Gąsiewska w nowej produkcji to stereotypowa "blondynka". Dziewczyna, która nie grzeszy intelektem, za to może pochwalić się piękną buzią i ciałem. Na dodatek, to świadoma swoich atutów, wyzwolona młoda kobieta. Już w jednej z pierwszych minut filmu, zanim akcja filmu nabiera tempa, mamy okazję zobaczyć jej nagie piersi i ciało od pasa w górę w pełnej krasie. To wszystko sprawia, że wielu internautów ma wypieki na twarzy na myśl o młodej aktorce, o czym zresztą możemy dowiedzieć się z jej Instagrama:

Super Rola w tym filmie, i naga scena - bomba 

Masz idealne ciało! - komentują internauci

Myślicie, że Wiktoria Gąsiewska ma szansę zyskać miano nowej polskiej seks-bomby? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 23:11

Nasze propozycje