Poprzedni artykuł: Te perfumy sprawią, że odkryjesz w sobie... prawdziwego kociaka ;) Następny artykuł: Cudem uniknęła śmierci, a wszystko przez TEN nawyk. Wiele z nas też ta...

Blada skóra, worki pod oczami - myślisz, że twój krem źle działa? A to sygnał alarmowy, że...

Kobieta, , tagi: witaminy
... brakuje Ci witamin! I najlepszy krem wtedy nie pomoże. Sprawdź, jakie znaki daje ci twój organizm, spójrz w lustro i... zmień dietę!

Twoja skóra i włosy wyglądają dużo gorzej niż kilka tygodni temu? Być może problem tkwi w... braku witamin. Jesienią i zimą dostarczamy ich zdecydowanie mniej do organizmu, a ich niedobór objawia się na buzi, włosach, ciele...

Polecamy także:  Dzięki niemu włosy wyglądają jak po wizycie u fryzjera! A kosztuje tylko 10 zł...

Zastanawiasz się, czy nie brakuje ci witamin? I której konkretnie? W naszej galerii znajdziesz sygnały alarmowe, które wskazują na najczęstsze braki. Jednak kiedy zauważysz te objawy u siebie, skonsultuj się z lekarzem, który oprócz odpowiedniej diety, być może zaleci odpowiednią suplementację. 

Pamietaj -  tak jak niebezpieczna jest awitaminoza, tak naszemu zdrowiu nie sprzyja również hiperwitaminoza. Tak, witaminy także można przedawkować, dlatego tym bardziej warto je przyjmować z głową.

Oczywiście w pielęgnacji np. suchej i bladej skóry pomagają też kremy pielęgnacyjne, które w swoim składzie zawierają witaminy, ale przyjmowanie witamin przyspieszy i spotęguje efekt.

Polecamy także:  Twoje usta ciągle są suche i popękane? Nie uwierzysz, co może im szkodzić! Używasz tego codziennie...

Foto: Pinterest

Oto kremy z witaminą C polecane w KWC:

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 czerwca 2019, 15:46

Nasze propozycje