Poprzedni artykuł: Ile zarabiają gwiazdy w mediach społecznościowych? Następny artykuł: Długie karmienie piersią – co na ten temat myślą Wizażanki?

Wizaz.pl i SeeBloggers – super konkurs!

Kobieta, , tagi: konkurs, See Bloggers, moje KWC
See Bloggers po raz czwarty zgromadzi influencerów i twórców internetowych. Na największym blogowym wydarzeniu w Polsce, w dniach 23-24 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni pojawi się 1000 uczestników, w tym blogerzy, vlogerzy oraz eksperci, którzy podzielą się wiedzą z zakresu marketingu i budowania własnej marki. Wizaz.pl objął patronatem strefę Fashion&Beauty. W związku z tym ogłaszamy super konkurs!

Zapraszamy uczestników SeeBloggers do publikowania na swoich profilach na Instagramie zdjęć przedstawiających kosmetyki, które zabrali ze sobą na konferencję. Konieczne jest dodanie hashtagów - #MojeKWC oraz #SeeBloggers i #SeeBeauty2016 (ten ostatni to hashtag strefy).

Wizaż wybierze aż… 20 laureatów – autorów najbardziej kreatywnych zdjęć. Do wygrania kosmetyk niespodzianka oraz gadżety Wizażu (torba, kosmetyczka, pilniczek, długopis w kształcie szminki).

Zdjęcia laureatów zostaną również opublikowane w galerii (z oznaczaniem autora-blogera) na Wizaz.pl.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 lipca do godz. 23:59.

Regulamin znajdziecie TUTAJ.

Oto propozycje mini kosmetyków polecanych w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 07:46

Zobacz także

Nasze propozycje