Poprzedni artykuł: Student filmówki pozwolił sobie ukraść telefon, żeby udowodnić... jak... Następny artykuł: Tak dziwnej mody na robienie selfie jeszcze nie widziałyśmy…

Wojtek Szczęsny zostanie ojcem? Marina mówi o... przygotowaniach do ciąży!

Kobieta,
,
, tagi: Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko Szczęsna, dzieci gwiazd
Marina opowiada o "przygotowaniach do ciąży". Czy Ania Lewandowska jest dla niej wsparciem?

Piłkarz i wokalistka planują powiększenie rodziny! Marina udzieliła szczerego wywiadu dla Gala.pl. Na pytanie odnośnie jej szczupłego wyglądu wyznała, że kiedy zajdzie w ciążę, będzie się zdrowo odżywiać. Do tego namawia ją również Anna Lewandowska, która jak wiadomo, niebawem zostanie mamą.

My #jamesbond #agent007 #love @viva_magazyn #movie #tomford #bond

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀MaRina (@marina_official)

Niedużo jem. Śniadania w ostatniej chwili i te obiadokolacje. Tak naprawdę jem dwa posiłki, jeszcze jakiś "lanczyk" typu banan - mówiła w programie "Gala Studio" Natalii Hołowni. - Nie, no Ania próbuje mi mówić: "Marina, no Boże, co ty tam jesz, Jezu". Ale nie mogę się za to zabrać. Myślę, że w takim przygotowaniu do tego etapu kolejnego, czyli ta ciąża, może wtedy się skupię bardziej na tym jedzeniu. Ale nie jem niezdrowo.

Przypominamy, że niedawno pokazywaliśmy Wam zdjęcie Tomasza Iwana i jego partnerki, którzy zostaną rodzicami wiosną 2017 roku. Czyżby szykował się prawdziwy "wysyp" piłkarskich dzieci?

Foto: Instagram@wojciechszczesny1

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 09:54

Zobacz także

Nasze propozycje