Poprzedni artykuł: Ma wysportowane ciało i płaski brzuch. Ale kiedy przychodzą TE dni, wy... Następny artykuł: Wiemy, gdzie Ania i Robert Lewandowscy spędzą Sylwestra! Para poleciał...

Oni przesadzili z solarium i samoopalaczem! Zobaczcie największe wpadki...

Kobieta, , tagi: opalenizna, samoopalacz
Przed Sylwestrem zastanawiasz się nad wizytą w solarium? A może korci cię, by mocno "podkręcić" kolor skóry samoopalaczem? Te zdjęcia pokazujemy wam ku przestrodze ;)

Przed tymi osobami należy schować wszystkie kosmetyki brązujące skórę, a także zamknąć solaria w promieniu 100 kilometrów. Przeraża nas to, że niektórzy na wybranych przez nas zdjęciach, wyglądają na naprawdę zadowolonych z tego, jaki efekt udało im się osiągnąć... A gdy zestawimy to z naprawdę wyrazistym makijażem, natapirowanymi włosami i wyzywającym strojem, to otrzymujemy mieszankę wybuchową.

Zobacz także: Te osoby nigdy nie powinny używać kosmetyków do konturowania...

Najbardziej przeraża nas jednak fakt, że w taki sam nieumiejętny sposób również mężczyźni korzystają z tego typu "uciech". Efekt jest naprawdę komiczny. Pomarańczowa skóra przypomina raczej popularnego cytrusa niż piękną opaleniznę rodem z wczasów pod palmami.

W naszej galerii znajdziecie największe wpadki z solarium i samoopalaczem, które wywołały u nas ze śmiechu bóle brzucha :).

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 09:46

Zobacz także

Nasze propozycje