Poprzedni artykuł: Premiera filmu 'Wszyscy moim mężczyźni' Następny artykuł: Victoria Beckham ma... siostrę bliźniaczkę?

Wydała prawie 200 tysięcy zł, by wyglądać jak... Melania Trump. Udało się?

Pierwsza Dama zdecydowanie działa na wyobraźnię Amerykanek - ta kobieta zainwestowała majątek, by wyglądać jak Melania. Było warto?

Melania Trump jest wzorem piękna i stylu dla wielu amerykańskich kobiet. Nie tak dawno pisałyśmy, że to właśnie do niej i do blondwłosej Ivanki chcą się upodabniać klientki gabinetów medycyny estetycznej. Claudia Sierra jest żywym dowodem na prawdziwość tego trendu.

Wydała tysiące, by wyglądać jak Melania Trump

Mieszkanka Teksasu od dziecka nie akceptowała swojego wyglądu - twierdzi, że już w dzieciństwie bywała przezywana przez inne dzieci. Jednak życie postawiło przed nią poważniejsze wyzwania - Claudia zachorowała na raka piersi. Po długiej terapii chorobę udało się pokonać, a kobieta postanowiła zacząć wszystko od nowa. Dodatkowym impulsem do metamorfozy miała być nieudana randka, na której mężczyzna powiedział jej, że wygląda "znacznie starzej niż sugerowałby to jej wiek". 41-latka zdobyła się na odwagę i ruszyła po pomoc do specjalistów.

Amerykanka postanowiła upodobnić się do Melanii Trump, którą uważa za swój osobisty wzór kobiecego piękna. W tym celu przeszła szereg zabiegów i operacji: m.in. powiększyła sobie biust, zoperowała brzuch, zafundowała sobie olśniewający uśmiech i zrobiła lifting. Zaczęła też ćwiczyć, przedłużyła sobie włosy i korzysta z opalania natryskowego. Wszystko po to, by być równie nieskazitelna, co Pierwsza Dama.

Źródło zdjęć: Facebook.com/claudia.s.briggs

Metamorfoza kosztowała Claudię ponad 50 000$, czyli przeszło 180 000 zł (!) - to zawrotna kwota, ale kobieta nie żałuje wydanych pieniędzy. Jak twierdzi, wreszcie jest zadowolona ze swojego wyglądu i odzyskała pewność siebie. Twierdzi, że upodabniając się do Melanii, pokazała, że każda z nas może być silną kobietą.

Źródło zdjęć: Facebook.com/claudia.s.briggs oraz ONS

Jak sądzicie, naprawdę jest podobna do Melanii?

Zobacz też: Ten balsam do ust to numer jeden Wizażanek - uratuje nawet najbardziej spierzchnięte usta!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:50

Zobacz także

Nasze propozycje