Poprzedni artykuł: Golenie a problemy skórne Następny artykuł: 5 atrybutów eleganckiego mężczyzny

Wyniki konkursu Philips: sprawdź, czy wygrałaś wyjątkową szczoteczkę Sonicare DiamondClean!

Kobieta, , tagi: Philips, szczoteczka do zębów, konkurs, Philips Sonicare, Sonicare DiamondClean
Poznaj Philips Sonicare DiamondClean – najskuteczniejszą szczoteczkę do zębów, która gwarantuje olśniewający efekt czystości. Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy jesteś na liście laureatów!
philips sonicare diamondclean

KONKURS

Wygraj i przetestuj szczoteczkę Sonicare DiamondClean!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Na czym polega technologia soniczna zastosowana w szczoteczkach Philips Sonicare?

2. Dodatkowo napisz, jakiej szczoteczki teraz używasz i dlaczego chcesz wygrać Sonicare DiamondClean.

3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie, zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

5 x szczoteczka do zębów Philips Sonicare DiamondClean (w wersji białej)

philips sonicare diamondclean

Sonicare DiamondClean – szczoteczka do zębów, która gwarantuje olśniewający efekt czystości.

Szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię czyszczenia i usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna.  Dzieki temu zapewnia o 2 odcienie bielsze zęby już po 1 tygodniu stosowania. Przy swojej wysokiej skuteczności szczoteczka pozostaje delikatna dla dziąseł oraz szkliwa gwarantując najlepszą pielęgnację jamy ustnej i olśniewający uśmiech. Wykazano, że zastosowana technologia delikatnego czyszczenia pozwala chronić przed podrażnieniami i cofaniem się dziąseł łagodząc nadwrażliwość zębów. Warto oddać swój uśmiech w najlepsze ręce i wybrać Sonicare, aby samemu doświadczyć różnicy.

Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej fale dźwiękowe. Zapewnia ona intensywne i dynamiczne czyszczenie  - nawet do 4 mm poza zasięgiem włosia oraz wyraźną różnicę wyczuwaną już po pierwszym użyciu. Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna. 

Szczoteczka zapewnia dokładną higienę całej jamy ustnej i wyjątkowe poczucie świeżości dzięki pięciu trybom pracy umożliwiającym dostosowanie sposobu i intensywności czyszczenia do indywidualnych potrzeb użytkownika i zaleceń stomatologa.

philips sonicare diamondclean

Model Sonicare DiamondClean oferuje następujące tryby:

·         Czyszczenie – tryb standardowy zapewniający dokładną higienę całej jamy ustnej.

·         Wybielanie – zapewnia efekt bielszych zębów dzięki usuwaniu przebarwień.

·         Polerowanie – przywraca naturalny, olśniewający uśmiech dzięki funkcji polerowania zębów.

·         Pielęgnacja dziąseł – delikatnie stymuluje i masuje dziąsła.

·         Zęby wrażliwe – wyjątkowo delikatny tryb przeznaczony do czyszczenia zębów wrażliwych.

Sprawne ładowanie

Szczoteczka DiamondClean wyposażona jest w unikalną ładowarkę w formie szklanki z chromowaną podstawą, które może służyć do płukania ust. Ładowarka wykorzystuje najnowszą technologię ładowania indukcyjnego, dzięki czemu bateria ładuje się po wstawieniu szczoteczki do szklanki. Takie stylowe i nowoczesne rozwiązanie sprawdzi się w nawet najbardziej awangardowo urządzonej łazience.   

Szczoteczki Sonicare DiamondClean to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które często podróżują. Rewolucyjne etui podróżne z opcją ładowania USB eliminuje konieczność pakowania wtyczek i adapterów, umożliwiając naładowanie baterii szczoteczki przez podłączenie do niemal każdego modelu laptopa. Jednak z tej innowacyjnej opcji skorzystają zapewne wyłącznie najbardziej zapaleni podróżnicy, ponieważ czas pracy szczoteczki po naładowaniu baterii wynosi trzy tygodnie! 

philips sonicare diamondclean

Diamentowy szlif

Główki szczoteczki Sonicare DiamondClean posiadają układ włókien w kształcie diamentu gwarantujące wyższą skuteczność czyszczenia. Istnieje możliwość wyboru główki w rozmiarze standardowym lub mniejszej, przeznaczonej do czyszczenia miejsc trudnodostępnych, dla pacjentów ortodontycznych oraz osób o mniejszej jamie ustnej.

Zobacz jak wykorzystać w pełni swoją szczoteczkę Philips Sonicare DiamondClean

Więcej informacji na temat szczoteczki Philips Sonicare DiamondClean lub innych modeli z serii Philips Sonicare, a także wyniki badań klinicznych można znaleźć na stronie www.philips.pl

Lista laureatów

- Jadwiga W., Pyskowice
- Monika M., Warszawa
- Izabela G., Skarżysko-Kamienna
- Katarzyna J., Terespol
- Katarzyna M., Wysoka

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje