Poprzedni artykuł: Kosmetyk Wszech Czasów na Facebooku – polub i bądź na bieżąco! Następny artykuł: To zdecydowanie najbardziej wzruszająca świąteczna reklama - trudno po...

Sprawdź, czy wygrałaś urządzenie "smażące powietrzem" Philips Airfryer!

Kobieta, , tagi: wyposażenie kuchni, Philips, grill, konkurs
Poznaj Philips Airfryer - wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, grillowania i pieczenia o niskim zużyciu tłuszczu. Brałaś udział w konkursie? Zobacz, czy wygrałaś!
philips airfryer

Philips Airfryer to wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, grillowania i pieczenia. Dzięki wyjątkowej technologii opływu powietrza RapidAir zużywa do 80% mniej tłuszczu, zapewniając doskonały smak potraw. W urządzeniu Airfryer można więc przygotować zdrowe jedzenie, które jest chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku, używając bardzo małej ilości tłuszczu lub w ogóle z niego rezygnując.

KONKURS

Wygraj wielofunkcyjne urządzenie Philips Airfryer!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jakie danie przygotowałabyś w Philips Airfryer?

2. Dodatkowo napisz, dlaczego chciałabyś wygrać wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, grillowania i pieczenia o niskim zużyciu tłuszczu Philips Airfryer.

3. Wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie, zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

2 x wielofunkcyjne urządzenie  do smażenia, grillowania i pieczenia o niskim zużyciu tłuszczu Philips Airfryer (model HD9240/30)

philips airfryer

Nie potrafisz zrezygnować ze smażonych potraw, choć masz świadomość, że ociekające tłuszczem frytki czy inne smażone w głębokim tłuszczu przekąski nie są zdrowe? Dzięki marce Philips nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych dań - urządzenie Airfryer umożliwia smażenie na niewielkiej ilości tłuszczu lub całkowicie bez niego!

W wielofunkcyjnym urządzeniu Philips Airfryer zastosowano wyjątkową technologię RapidAir, która umożliwia smażenie, pieczenie i grillowanie najsmaczniejszych przekąsek i posiłków przy użyciu powietrza. Dzięki temu potrawy są chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku, a przy tym zdrowe i lekkostrawne. Teraz przygotowane przez Ciebie frytki mogą zawierać nawet do 80% mniej tłuszczu! 

Wygoda i wielofunkcyjność

Airfryer to również mniej nieprzyjemnych zapachów niż w przypadku zwykłej frytownicy, łatwe czyszczenie (wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce) a także bezpieczeństwo i oszczędność, dzięki czemu z urządzenia można korzystać codziennie. Airfryer z technologią RapidAir nadaje się nie tylko do smażenia, ale także grillowania, a nawet pieczenia - wszystko to w jednym urządzeniu.

Airfryer z powodzeniem pozwoli na przygotowanie każdego domowego posiłku – od śniadania po kolację. Oprócz chrupiących frytek przygotowanych z łyżką oleju, grillowanego kurczaka czy steka wołowego, z powodzeniem możesz przygotować grillowane warzywa, chipsy z jabłek czy jarmużu lub upiec pyszny sernik. Wszystko to w zdrowy sposób i smacznie.

philips airfryer

Łatwość użytkowania

Dzięki cyfrowemu ekranowi dotykowemu można kontrolować czas i temperaturę gotowania w łatwiejszy i dokładniejszy sposób. Dodatkowo przycisk inteligentnych ustawień wstępnych pozwala zapisać ustawienia swojego ulubionego dania, dzięki czemu następnym razem do jego przygotowania wystarczy tylko dotknięcie przycisku. Możesz cieszyć się swoimi ulubionymi potrawami przygotowywanymi we właściwej temperaturze i w odpowiednim czasie, co zapewni ich doskonały smak!

Powietrze zamiast oleju - Poznaj Airfryer Philips

Więcej informacji znajdziesz na www.philips.pl/airfryer

Lista laureatów

Elżbieta G., Warszawa
Marta G., Włocławek

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 sierpnia 2019, 19:41

Nasze propozycje