Poprzedni artykuł: Niezbędnik festiwalowicza, czyli 8 rzeczy, które musisz ze sobą zabrać Następny artykuł: 9. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zakończona triumfem...

Sprawdź, czy wygrałaś żelazko PerfectCare Elite od marki Philips!

Kobieta, , tagi: Philips, konkurs, żelazko Philips
PerfectCare Elite marki Philips to wyjątkowe żelazko z generatorem pary, którym możesz prasować dżinsy i jedwabne tkaniny, nie zmieniając ustawienia temperatury. Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 3 żelazek PerfectCare Elite!
żelazko Philips

KONKURS

Wygraj i przetestuj żelazko Philips PerfectCare Elite!

1. Obejrzyj filmik i odpowiedz na pytanie konkursowe: Kto na filmie prasuje żelazkiem Philips PerfectCare Elite w pionie (podaj płeć)?

2. Dodatkowo napisz, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać żelazko Philips PerfectCare Elite.

3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie, zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

3 x żelazko Philips PerfectCare Elite GC9650/80

żelazko Philips

Ciche i szybkie prasowanie bez konieczności zmieniania temperatury!

Żelazko powinno być na tyle lekkie, by wygodnie się prasowało, na tyle ciche, by można było prasować podczas oglądania telewizji i na tyle efektywne, by sterta ubrań już nigdy nie budziła Twojego przerażenia. Wszystkie najlepsze cechy łączy w sobie PerfectCare Elite Silance z nowej linii żelazek Elite, która jest prawdziwym przełomem w świecie pielęgnacji odzieży – te żelazka maksymalnie potrafią ułatwić codzienne domowe obowiązki!

PerfectCare Elite Silence GC9650 generuje bardzo silny strumień pary, która wnika głęboko w tkaninę, zapewniając szybsze i skuteczniejsze prasowanie. Nowa, opatentowana stopa żelazka T-Ionic Glide z precyzyjnie zaprojektowanym kształtem powoduje równomierne wnikanie pary i idealny poślizg urządzenia.

Całkowite bezpieczeństwo prasowanych ubrań

Unikalna technologia OptimalTemp, dzięki połączonemu działaniu temperatury i pary gwarantuje doskonały efekt prasowania bez konieczności ręcznej regulacji podczas prasowania kolejnych sztuk odzieży z różnych tkanin. Nie musisz już więcej segregować ubrań przed prasowaniem ani czekać aż urządzenie osiągnie właściwą temperaturę!

Żelazka Philips z linii PerfectCare gwarantują bezpieczeństwo wszystkim tkaninom przeznaczonym do prasowania. Podczas prasowania nie trzeba odstawiać żelazka na podstawę - można postawić je bezpośrednio na tkaninie lub bawełnianym pokrowcu na desce do prasowania. Nie ma też potrzeby korzystania z dodatkowych podkładek - żelazko nie zniszczy deski ani ubrań.

żelazko Philips

Prasowanie nigdy nie było tak proste!

Przy pomocy żelazka PerfectCare Elite możesz prasować nie przeszkadzając innym -technologia Silent Steam zapewnia ciszę nawet przy emisji pary o dużej mocy. Generator pary jest wyposażony w trzy wyciszające filtry oraz platformę pochłaniającą dźwięk, które obniżają poziom hałasu pompy w podstawie. Ponadto samo żelazko jest niezwykle lekkie, dzięki czemu kręgosłup nie jest obciążony i prasowanie jest łatwiejsze i szybsze. Sprawdzi się też idealnie do prasowania w pionie. Pomyśl, jak łatwo byłoby odświeżyć zasłonki czy płaszczce!

Doskonałą jakość prasowania żelazkiem PerfectCare Elite Silence potwierdziły testy przeprowadzone przez niezależne instytuty z branży tekstylnej, takie jak DWI, IWTO i Woolmark. Dysponując żelazkiem w 100% łatwym w użytkowaniu, w 100% skutecznym i w 100% bezpiecznym dla wszystkich nadających się do prasowania rodzajów tkanin, błyskawicznie uporasz się ze stertą wygniecionych ubrań, zyskując więcej czasu wolnego.

Poznaj bliżej najlżejsze żelazko Philips PerfectCare Elite Silence

Więcej informacji na temat żelazka Philips PerfectCare Elite Silence znajdziesz na stronie producenta.

Podobnie jak inne modele żelazek z generatorem pary marki Philips, linia Elite objęta jest promocją „Testuj generator pary Philips przez 30 dni”, która trwa od 1 lutego 2015 r. do 31 grudnia 2015 r., więc kupując to niezawodne żelazko nic nie ryzykujesz. Dodatkowo, rejestrując produkt, możesz otrzymać filtr do żelazka IronCare w prezencie!

żelazko Philips

Lista Laureatów

- Małgorzata S., Wrocław

- Joanna P., Elbląg

- Grzegorz M., Tarnowskie Góry

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje