Poprzedni artykuł: Świąteczne porządki z eco odkurzaczami Philips! Następny artykuł: Wyniki konkursu - steamer do ubrań marki Philips

Wyniki konkursu – wygraj golarkę dla swojego mężczyzny

Kobieta, , tagi: Philips, golarka, golarka philips, jak golić zarost
Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 3 golarek elektrycznych Philips Series 9000!
mężczyzna z golarką

Philips to marka, której głównym celem jest poprawa jakości życia poprzez wprowadzanie znaczących innowacji. Każdego dnia mężczyźni stają w obliczu tego samego wyzwania – uzyskać możliwie jak najdokładniejszy efekt golenia. Dzięki golarkom Philips Series 9000 marka Philips zrewolucjonizowała segment golarek elektrycznych w celu zapewnienia idealnego i jak dotąd najbardziej precyzyjnego golenia, nie rezygnując z wygody użytkowania.

Aby usunąć włoski z trudno dostępnych miejsc, mężczyźni często muszą golić to samo miejsce na twarzy lub szyi kilka razy, co zwiększa wrażliwość skóry i powoduje podrażnienia. Golarka Philips Series 9000 wyposażona jest w technologię ContourDetect, która rozpoznaje każdy kształt twarzy i dopasowuje się do niego na 8 różnych sposobów, zapewniając mężczyznom bardzo precyzyjne efekty golenia.

Golarka Philips Series 9000 wyposażona jest w zaawansowany system precyzyjnych ostrzy V-Track, które skutecznie wyłapują i usuwają włoski. Za pomocą jednego przycisku unikalny systemSmartClean czyści, suszy, ładuje i konserwuje golarkę. Dzięki ContourDetect – autorskiej technologii marki Philips, głowice golarki Philips Series 9000 poruszają się w ośmiu różnych kierunkach, tak aby wykryć kształt twarzy i dostosować się do niego. Możliwość personalizacji ustawień pozwala mężczyznom na dostosowanie golarki do typu ich skóry i włosów, co zapewnia optymalny komfort na wszystkich partiach twarzy i szyi.

Konkurs

Odpowiedz na pytanie i wygraj golarkę elektryczną dla swojego mężczyzny!

Nagroda

3 x golarka Philips S9031/12

golarka philips

Lista laureatów:

  • Magdalena K. (Mińsk Mazowiecki)
  • Monika T. (Stary Targ)
  • Anna R. (Józefów)

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje