Poprzedni artykuł: Emocje chcą jeść - kiedy sięgasz po jedzenie? Następny artykuł: Gwiazdy polskiej sceny muzycznej już po raz czwarty wspierają Fundacj...

Konkurs - wygraj sokowirówkę marki Philips - WYNIKI

Kobieta, , tagi: sokowirówka Philips Avance HR1869, Philips, konkurs
Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 3 sokowirówek Philips z technologią Quick Clean do przetestowania!
philips

Konkurs

1. Odpowiedz na pytania:

Podaj przepis na sok, który wzmocni Twoją odporność na zimę i powiedz, dlaczego to Ty chciałabyś wygrać sokowirówkę Philips z technologia Quick Clean!

2. Wyślij zgłoszenie na adres: sokowirowka@wizaz.pl

3. Przed udziałem zapoznaj się z regulaminem.

Nagrody

3 x sokowirówka Philips HR1869 z technologią Quick Clean

philips

Maksimum soku w kilka minut i czyszczenie w minutę - sokowirówki QuickClean

Przygotowanie domowych świeżych soków owocowych i warzywnych z sokowirówką Philips jest łatwe i zajmuje zaledwie kilka minut. Także czyszczenie nie pochłania wiele czasu dzięki najnowszej technologii QuickClean i funkcji wstępnego czyszczenia.

Z pomocą sokowirówki Philipsz technologią Quick Clean przygotowanie soku jest niezwykle szybkie, gdyż nie trzeba wcześniej kroić ani obierać owoców i warzyw takich jabłka, marchewki czy buraki, dzięki bardzo dużemu otworowi o szerokości 80 mm. Silnik o mocy 1000W z pewnością poradzi sobie nawet z najtwardszymi produktami. Ponadto wyciśnięcie soku z owoców czy warzyw możliwe jest niemal do ostatniej kropli, gdyż obydwa modele posiadają innowacyjny system wyciskania z odwróconym sitkiem.

Sokowirówka Philips została opracowana z myślą o łatwym czyszczeniu  - w tym celu zastosowano technologię QuickClean i funkcję wstępnego czyszczenia. Wlewanie wody do urządzenia za pomocą popychacza i włączenie urządzenia powoduje powstawanie swego rodzaju fontanny płuczącej jego wnętrze, usuwającej wszelkie pozostałości z pokrywy i ułatwiającej umycie sitka. Z kolei dzięki niezwykle gładkim powierzchniom polerowanego sitka QuickClean po wstępnym czyszczeniu można z łatwością usunąć pozostałe włókna za pomocą zwykłej myjki kuchennej. Co ważne, cały miąższ zbiera się wyłącznie w jednym miejscu. Oznacza to, że nie trzeba już wydobywać miąższu z innych części, np. pokrywki. Zaokrąglona konstrukcja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika. Cały proces mycia sokowirówki trwa 1minutę!

Więcej informacji na stronie Philips.

Lista laureatów:

Joanna M. - Szczecin

Dorota D. - Sokółka

Anna F. - Męcina

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje