Poprzedni artykuł: Proste ćwiczenia, dzięki którym rozwiniesz empatię wobec siebie! Następny artykuł: Czeka Cię przeprowadzka? Tych błędów nie popełniaj!

Poznaj wyniki testu golarki Braun Series 7 z trybem turbo!

Kobieta, , tagi: testowanie, test konsumencki, Braun, golarka elektryczna, Braun Series 7, golarka braun
Partnerzy naszych Wizażanek wzięli udział w teście nowoczesnej golarki Braun Series 7. Czy urządzenie sprostało ich oczekiwaniom? Sprawdź wyniki testu!
ogolony mężczyzna

Series 7 z trybem Turbo to najbardziej zaawansowana technologicznie golarka marki Braun. Rewolucyjna technologia soniczna automatycznie dostosowuje moc golarki do gęstości zarostu, wytwarzając 10 000 mikrodrgań za każdym pociągnięciem, co zapewnia niezwykłą dokładność i komfort golenia. 3 spersonalizowane tryby pozwalają dostosować sposób golenia do indywidualnych potrzeb. Ponadto Series 7 z trybem Turbo łączy w sobie bezkompromisową jakość niemieckiej technologii i produkcji ze światowej sławy wzornictwem marki Braun.

100% mężczyzn biorących udział w teście zadeklarowało, że golarka Braun Series 7 spełniła ich oczekiwania!

Wszyscy testerzy zgodzili się ze stwierdzeniem, że golarka Braun Series 7 z trybem Turbo jest lepsza od dotychczas przez nich stosowanych urządzeń do golenia. Każdy z nich ocenił też stopień dokładności golenia przy pomocy urządzenia jako „bardzo dokładny”.

100% mężczyzn testujących golarkę Braun Series 7 z trybem Turbo deklaruje, że urządzenie radzi sobie z najtrudniejszymi obszarami twarzy i usuwa nawet trudno dostępne włoski. Wszyscy partnerzy Wizażanek są też zdania, że używanie golarki Braun Series 7 znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień skóry twarzy.

Mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

100% mężczyzn testujących urządzenie deklaruje zadowolenie z jakości golenia za pomocą golarki Braun Series 7. Wszyscy panowie poleciliby też golarkę swoim znajomym.

braun series 7

Ta golarka jest bardziej zaawansowana technologicznie niż pojazd kosmiczny. Spełnia wszystkie oczekiwania nowoczesnego mężczyzny. Sprawia, że nawet, jeśli ktoś nie lubi się golić, to po użyciu  tej golarki pokocha golenie i nie będzie się mógł doczekać następnego razu z tą golarką. Ta golarka jest idealna dla każdego mężczyzny, który dba o siebie i ceni wysoką jakość. Dociera ona nawet do trudno dostępnych miejsc, usuwa wszystkie włoski i nie pozostawia jakichkolwiek podrażnień. A golenie się nią pod prysznicem to prawdziwa frajda. - cherry1977

Golarka Braun spełniła moje wszystkie wymagania i oczekiwania jakie mógłbym stawiać tego rodzaju sprzętowi. Mam rzadki, ale bardzo twardy zarost i wszystkie dotychczasowe urządzenia, których używałem, słabo sobie radziły. Po pierwsze, goliły niedokładnie, po drugie-bardzo podrażniały moją skórę. Golarka Braun goli perfekcyjnie. Wchodzi w każde załamanie na twarzy czy szyi i nie pozostawia nawet jednego włoska. Poza tym robi to bardzo delikatnie i nie ma obaw, że skóra będzie podrażniona. Golarka działa super, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Bardzo cieszę się, że mogłem być jej testerem, a wszystko to zasługa mojej żony. Ona też jest zadowolona, bo wiem, że lubi moją dokładnie ogoloną twarz. Jestem też bardzo pozytywnie zaskoczony designem golarki, jej nowoczesnością i zastosowaniem, różnych przydatnych elementów, jak choćby baza czyszcząca. Bardzo zadowalający jest również czas pracy golarki, oraz szybkość  jej ładowania. Wiem, że na pewno będę polecał tę golarkę moim przyjaciołom i kolegom, bo to najlepszy sprzęt jaki miałem okazję używać.aknelam

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje