Poprzedni artykuł: Prowokacyjna powieść „Odcienie czerwieni” Następny artykuł: Przedpremierowy pokaz filmu „Mustang” 31 marca w ramach Kocham Kino w...

Wystartowało głosowanie na Hit Wizażanek!

Kobieta, , tagi: najlepsze kosmetyki, konkurs, kwc
Możemy testować tysiące kosmetyków, jednak nie ma wątpliwości, że każda z nas ma w torebce takie produkty, do których zawsze wraca. Te najlepsze, najtrwalsze, najpiękniej pachnące, jedyne w swoim rodzaju. W KWC taki produkt nosi miano Hitu. W tym roku po raz pierwszy w historii portalu możecie nagrodzić swoimi głosami produkt, który według was zasługuje na miano Hitu Wizażanek.

Hit Wizażanek jest jedną z 29 kategorii nagród KWC, w których 17 marca przyznamy tytuły Kosmetyków Wszech Czasów. Do tytułu Hitu pretenduje 30 produktów, które w katalogu mają największą liczbę oznaczeń „Mój HIT” oraz ocenę powyżej 4,0 w 5-stopniowej skali. Tak wyśrubowane wymagania pozwoliły nam wyłonić produkty, które od lat cieszą się uznaniem konsumentów. Teraz wszystko jest w Waszych rękach, a raczej klawiaturach – który z nominowanych produktów powinien zostać Hitem Wizażanek?

Zagłosuj i pomóż nam wybrać! Możesz wygrać kosz kosmetyków o wartości 500 złotych – wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe:

Jaki kosmetyk zawsze znajduje się w twojej kosmetyczce i dlaczego?

Z nadesłanych odpowiedzi wybierzemy tę najciekawszą.

Głosowanie trwa od 2 do 8 marca do północy. Codziennie możecie oddać jeden głos na dowolny produkt. W głosowaniu mogą wziąć udział wszystkie osoby posiadające konto na portalu Wizaz.pl.

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 marca 2019, 18:53

Zobacz także

Nasze propozycje