Poprzedni artykuł: Takiego sposobu na rozstępy jeszcze nie było... Efekty są spektakularn... Następny artykuł: 5 mitów na temat odchudzania, w które powinnaś natychmiast przestać wi...

Te makijaże robią wrażenie! Kasia Zielińska i 12 innych gwiazd w sesji, jakiej nie było...

Kobieta, , tagi: makijaż gwiazd
Katarzyna Zielińska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Adam Fidusiewicz... Te gwiazdy nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem! Zobaczcie wystawę zdjęć "Nowo Obsadzeni" - dziś w Warszawie.

To coś dla miłośników prawdziwej sztuki. Tak, tak... Naszym zdaniem zdjęcia Weroniki Kosińskiej to małe dzieła sztuki. Fotografka razem z przyjaciółmi - stylistami: Marcinem Kulakiem, Ellie Łazarczyk, wizażystami: Izabelą Szelągowską, Agnieszką Brudny oraz fryzjerami: Radosławem Galińskim i Patrykiem Nadolnym, stoworzyła przepiękne obrazy.

Projekt "Nowo Obsadzeni" to 13 serii zdjęć - w sumie 65 fotografii - na których aktorzy pojawiają się w zupełmie nowej odsłonie. Przykład? Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca w subtelnie rozświetlonym makijażu, a Adam Fidusiewicz prezentuje... najmodniejsze w tym sezonie połyskujące cienie!

Nie możemy wam zdradzić oczywiście wszystkich zdjęć, więc zachęcamy do obejrzenia ich w galerii w Warszawie Kredytowa 9, 2 piętro. Ale uwaga - wystawa jest do zobaczenia tylko dziś 22 listopada. Na zdjęciach możecie zobaczyć niecodzienne wcielenia jeszcze innych gwiazd m.in. Filipa Bobka, Katarzyny Bujakiewicz czy Grażyny Wolszczak. 

Zobacz także: Konkurs VIVA! Photo Awards rozstrzygnięty!

Foto: Weronika Kosińska

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 23:10

Zobacz także

Nasze propozycje