Poprzedni artykuł: Tomasz Kammel przestraszył się gróźb Dody. Czym ją tak zdenerwował? Następny artykuł: To właśnie ci faceci mogą się kochać aż 3 razy dłużej! Jest jednak jed...

Piotr i Justyna Żyła do siebie wrócą? 'Powiem tylko, że teraz jest między nami dobrze'

Zastanawiacie się, czy Piotr pogratulował żonie sesji w "Playboyu" i czy miała ona wpływ na ich obecne relacje? Sprawdźcie, co Justyna Żyła powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Flesz".

Kiedy Justyna Żyła pojawiła się na okładce "Playboya", wszyscy się zastanawiali, co ją do tego skłoniło. Nawet teraz zainteresowanie mediów jej osobą nie maleje. Żona skoczka waśnie zdecydowała się na kolejny wywiad, tym razem dla magazynu "Flesz". Opowiedziała w nim m.in., jak dużym zainteresowaniem cieszył się numer magazynu dla panów z jej udziałem.

Polecamy:   Doda sprzedaje suknię ślubną i używane ubrania. Zainteresowanie tak duże, że padły serwery

Proszę mi wierzyć, mam teraz z nim [z mężem - przyp. red.] o wiele poważniejsze tematy do omówienia niż moja sesja. W dodatku w okolicy naprawdę trudno było kupić „Playboya”, być może wzbudził takie duże zainteresowanie, że sprzedał się na pniu? (śmiech) Od razu wyjaśniam: Piotrek nie pomógł mi w załatwieniu tej sesji, bo i takie rzeczy czytałam na swój temat - powiedziała Justyna w rozmowie z "Fleszem".

A post shared by Playboy (@playboy_polska) on

Kiedy "Playboy" pojawiał się na rynku, Justyna Żyła głośno mówiła, że chce, aby jej mąż zobaczył co stracił. Wszyscy zaczęli się więc zastanawiać, jakie obecnie relacje mają ze sobą małżonkowie i czy ta sesja naprawdę coś zmieniła. 

Polecamy:  Meghan Markle jest w ciąży? Amerykańskie media donoszą, że księżna urodzi bliźniaki!

Umówiliśmy się z Piotrem, że nie będziemy na ten temat rozmawiać z mediami. Powiem tylko, że teraz jest między nami dobrze. Mam nadzieję, że ten kierunek zostanie zachowany - zdradziła "Fleszowi".

Myślicie, że jeszcze jest nadzieja na uratowanie tego związku? Choć wiele wskazuje na to, że ich relacje są dobre, to jednak niedawno czytałyśmy, że pozew rozwodowy już trafił do sądu. Zobaczcie: Piotr Żyła złożył pozew o rozwód. Sesja w "Playboyu" nie pomogła uratować małżeństwa?

Wiele osób zarzucało też Justynie, że sesja nie była najlepszym posunięciem. Ona jednak ma na ten temat swoje zdanie. 

Rodzina była przeciw sesji. Głównym argumentem było oczywiście to, że jestem matką, mam małe dzieci, że to nie wypada. Ale uznałam, że przykładną Matką Polką byłam przez większość mojego życia. (...) Zostałam mamą bardzo wcześnie. Dokładnie w moje osiemnaste urodziny dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Później szybko wzięliśmy ślub. Piotrek miał dziewiętnaście lat - wyznała w rozmowie z magazynem.

Źródło zdjęcia głównego:  Facebook

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:23

Zobacz także

Nasze propozycje