Poprzedni artykuł: Zobacz jakie pudełko zgarnia recenzentka miesiąca! Ty też masz szansę... Następny artykuł: Tola i Alicja z Blog 27 bardzo się zmieniły. Jednej z nich wyszło to n...

Kinga Rusin szczerze o związku z Markiem Kujawą. Czy para naprawdę nie mieszka razem?

Kobieta, , tagi: wywiad, Kinga Rusin
Wszyscy wiedzą, że Kinga Rusin jest w związku z Markiem Kujawą, ale jak tak naprawdę wygląda ich życie i co takiego mecenas zrobił na początku ich znajomości? Sprawdźcie, co gwiazda zdradziła w wywiadzie.

Kinga Rusin jest w związku z młodszym partnerem, Markiem Kujawą, który jest adwokatem. W rozmowie z Romanem Praszyńskim, dziennikarzem magazynu "Viva!", po raz pierwszy szczerze opowiedziała o tym, jak wygląda ich wspólne życie. 

Polecamy:  Kinga Rusin bez makijażu jest nie do rozpoznania! Fani są zachwyceni :)

Dziennikarka zdradziła m.in. co jej partner powiedział, kiedy się poznali. 

– Pamięta Pani, co Pani partner powiedział, gdy się poznaliście?
Tak, że zmieni moje życie. Trudno zapomnieć. Długo się z tego śmiałam.

– Zmienił?
Zmienił moje życie o 180 stopni. Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo - czytamy w magazynie "Viva!".

Polecamy:  Kinga Rusin zdradziła, na czym polega sekret jej doskonałej figury! Gwiazda unika...

Wydawać by się również mogło, że dwie tak silne osobowości często prowadzą ostrą wymianę zdań, ale i tutaj Kinga Rusin zaskakuje wyznaniem.

– Kłócicie się bez broni atomowej?
Nie kłócimy się. Oboje jesteśmy bardzo temperamentni, mamy bardzo mocne charaktery. Marek mnie nauczył – jest zawodowym negocjatorem – używania argumentów nawet wtedy, gdy emocje szaleją. Nigdy nie używamy skrajnych słów, których później byśmy żałowali (...).

– Mądry negocjator.
Jest mistrzem świata. Niesamowicie mi pomagał. Jesteśmy prawdziwym teamem. Wydawało mi się to niemożliwe, bo gdy się poznaliśmy, nie łączyło nas absolutnie nic. Pani z telewizji i pan mecenas. Ale myśmy nasze światy połączyli. Znaleźliśmy wspólną część. Dla nas dwojga to niesamowita przygoda - czytamy w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Polecamy:  Edyta Górniak szczerze o swoim nowym partnerze. To już definitywny koniec związku?

Czy Kinga Rusin mieszka ze swoim partnerem?

Zapewne wiele z was też słyszało plotki, że para nie mieszka razem. Jednak jaka jest prawda? Kinga Rusin i Marek Kujawa mają dwa mieszkania, ale... mieszkają razem.

– Zamieszkacie razem?
Mieszkamy cały czas razem. Od bardzo dawna.

– O, internet kłamie!
Ale mamy dwa mieszkania. Gdy przygotowuję się do DDTVN, muszę wstawać o piątej rano. Włączam wtedy światło, muzykę, żeby się dobudzić. Nie ma sensu, żeby Marek zrywał się razem ze mną. Wtedy się rozdzielamy. To taki przywilej nowoczesnego związku.

Całą rozmowę Romana Praszyńskiego z Kingą Rusin znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu "Viva!". Polecamy.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 09:28

Zobacz także

Nasze propozycje