Poprzedni artykuł: 'Nowe powieki, nowe zęby, nowe włosy' - tak jest teraz. A jak dawniej... Następny artykuł: DEYNN i Majewski wracają po skandalu! Wiemy, gdzie są i czym się zajmu...

Im starsi, tym lepsi? Wyzwanie #2012vs2018 pokazuje, że z każdym rokiem wyglądamy coraz lepiej!

Kobieta, , tagi: metamorfozy
Nowe wyzwanie #2012vs2018 na Twitterze staje się coraz bardziej popularne. Pokazuje, dlaczego o wiele lepiej wyglądamy, gdy jesteśmy o sześć lat starsi.

Na ile można się zmienić w ciągu sześciu lat? Odpowiedź brzmi - naprawdę baaardzo. Te metamorfozy są nie tylko szokujące, ale udowadniają również, że z większością z nas czas może obejść się naprawdę łaskawie :). Co jest oczywiście bardzo dobrą wiadomością...

Nowe wyzwanie #2012vs2018

Wbrew pozorom sześć lat to naprawdę sporo czasu. W zupełności wystarczy, by dokonać w swoim życiu i wyglądzie radykalnych zmian. Jednych ząb czasu w ogóle nie rusza, ale inni potrafią przejść naprawdę ogromną metamorfozę. Niektórym w ciągu tylu lat przybywa kilogramów, innym natomiast ubywa. Na ciele pojawia się więcej tatuaży lub kolczyków. Zmienia się również styl, a przy tym ulubiony makijaż oraz fryzura - długość, a także kolor włosów.

Zobacz także: Christina Aguilera bez makijażu. Wygląda o niebo lepiej. Co jeszcze zmieniła?

Zobacz najciekawsze przykłady internetowego wyzwania w naszej galerii.

Chciałyśmy wam również pokazać, jak w tym czasie zmienił się nasz Wizaz.pl. Dlatego skorzystałyśmy z Wayback Machine, czyli strony, która pokazuje archiwalną wersję każdej strony www. Poniżej możecie zobaczyć, jak Wizaz.pl wyglądał w 2012 roku oraz jak wygląda teraz. Różnica jest kolosalna, ale pamiętajcie - zmieniamy się dla was i cały czas pracujemy nad serwisem :). W tym czasie również strona KWC dostała drugie życie.

To teraz my rzucamy wam wyzwanie #2012vs2018 - odważycie się pokazać swoje zdjęcie sprzed sześciu lat? :)

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 07:56

Zobacz także

Nasze propozycje