Poprzedni artykuł: Szokujące słowa Weroniki Rosati: 'Uderzył mnie też, jak byłam w zaawan... Następny artykuł: Ta kobieta dokładnie zaplanowała swój ślub. Brakuje jej tylko...

Ta piękna dziewczyna bywa przez ludzi nazywana dalmatyńczykiem!

Kobieta, , tagi: znamiona
Prawie całe plecy, część brzucha oraz fragmenty rąk i nóg Yulianny Yussef pokryte są ciemną, owłosioną naroślą. Ale wielkie i niebezpieczne dla zdrowia znamię nie odebrało Yuliannie radości życia.

Yulianna Yussef wygląda jak modelka! Wysoka i niesamowicie zgrabna Ukrainka z libańskimi korzeniami mogłaby spokojnie pojawiać się na okładkach magazynów i modowych wybiegach. Ale ocena jej urody ulega zmianie, gdy widzi się ją ubraną tylko w bieliznę czy bikini. Dlaczego? Bo jej ciało w dużej części pokryte jest barwnikowym znamieniem wrodzonym (Congenital Melanocytic Naevus, CMN). I według wielu ta ciemna i owłosiona narośl jest brzydka lub wręcz odrażająca.

Zobacz także: Jej twarz w połowie zakrywa czarne znamię, a ona zrobiła z niego atut!

Dziewczyna nazywana dalmatyńczykiem

Do ósmego roku życia Yulianna Yussef nie zdawała sobie sprawy z tego, że jest inna. Jak sama przyznaje, patrząc na swoje odbicie w lustrze, nie widziała swojego znamienia. Dopiero z czasem zaczęła zauważaćciekawskie spojrzenia ludzi i wytykające ją palce. Potem przyszedł czas na bolesne komentarze.

Byłam nazywana dalmatyńczykiem, żyrafą, krową. Mówiono mi, że jestem brudna. Ludzie bali się, że się ode mnie zarażą - wspomina Yulianna w rozmowie z dziennikarzem gazety "Daily Mirror".

Zobacz także: Nie zgadniecie, co ta śliczna dziewczyna skrywa pod makijażem...

Ludzkie okrucieństwo i bezmyślność nie odebrały jednak 25-latce radości życia. Yulianna Yussef podróżuje, bez oporów chodzi na plażę i wspiera dzieci, które - tak jak ona - urodziły się z dużymi znamionami.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Yuliannie? Zajrzyj do naszej galerii!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 stycznia 2020, 10:53

Nasze propozycje