Poprzedni artykuł: Pamiętacie Kasię z serialu 'Plebania'? Teraz jest nie do poznania Następny artykuł: Chcesz się pochwalić bukietem róż na Instagramie, ale chłopak zapomnia...

Dawny idol nastolatek nadal wygląda rewelacyjnie. Ale do roli pozwolił się mocno oszpecić...

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Dla roli w filmie "The Beach Bum" Zac Efron przeszedł drastyczną metamorfozę. Gwiazdor "High School Musical" jest wręcz nie do poznania!

Kiedy pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia z planu filmu komedii "The Beach Bum", w sieci aż zawrzało. Bożyszcze nastolatek już nie wygląda tak słodko i niewinne, jak jeszcze przed kilkoma laty.  

Zobacz także: Internauci zachwycają się mamą Zdrójkowskiego. "Jak rodzeństwo!"

Po roli w słynnym musicalu Disney Channel, Zac Efron długo walczył z wizerunkiem słodkiego nastolatka. Przyjmował role, które świetnie wpłynęły na jego warsztat aktorski, pracował nad sylwetką i bardziej dojrzałym wyglądem. Teraz ma 30 lat i właśnie przygotowuje się do kolejnego filmu, w którym zagra razem z Matthew McConaugheyem. Obaj dla roli pozwolili się oszpecić.

Tak Zac Efron zmienił się na przestrzeni 11 lat (gwarantujemy, że metamorfoza do filmu robi większe wrażenie):

Zdjęcie: Ons.pl

Zac Efron oszpecił się do "The Beach Bum"

Mimo że o samej fabule filmu wiadomo niewiele, po obsadzie można się całkiem sporo spodziewać. Główny bohater to Moondog (Matthew McConaughey), który jest typowym buntownikiem i za nic ma ogólnie panujące zasady. U jego boku pojawia się właśnie Zac Efron. Obaj drastycznie zmienili image do filmu, jednak to metamorfoza tego drugiego robi o wiele większe wrażenie (McConaughey jest znany z radykalnych metamorfoz na ekranie). 

Zobacz także:Dawno niewidziana Ewelina Flinta wróciła na salony. Bardzo się zmieniła?

Jeżeli nadal macie przed oczami uroczego nastolatka z "High School Musical" albo przystojniaka ze "Słonecznego Patrolu", zobaczcie najnowsze zdjęcia, a szybko zaczniecie przecierać je ze zdumienia.

Zac Efron pozwolił przefarbować swoje włosy od połowy na żółty blond, a zarost przyciął w poziome paski. Ta charakteryzacja naszym zdaniem dodała mu kilku lat i młody aktor wcale nie wygląda w niej korzystnie, ale... czego nie robi się dla roli :). 

Zobacz także:Lil Miquela robi furorę na Instagramie. Nie istnieje, ale... zarabia prawdziwe pieniądze

Natomiast Matthew McConaughey ma za sobą wiele filmów, w których trudno go było poznać. Do roli w "Witaj w klubie" musiał drastycznie schudnąć, aby postać chorego na AIDS Rona była bardziej wiarygodna. Z kolei w filmie "Gold" prezentował łysinkę i sporo nadprogramowych kilogramów. Tym razem jednak obyło się bez aż tak drastycznych zmian. Aktor zapuścił włosy (część z nich to pewnie doczepy) i bardzo je rozjaśnił.

Zdjęcie: LCD, PacificCoastNews/EAST NEWS

Data premiery "The Beach Bum" nie jest jeszcze znana, ale my już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć tych dwóch aktorów razem a ekranie! :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/zacefron

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:51

Zobacz także

Nasze propozycje