Poprzedni artykuł: Poznajcie najaktywniejszą Recenzentkę listopada! Następny artykuł: Powiększyła się rodzina Alicji Bachledy Curuś!

To nie będzie cicha noc! – zobaczcie przedpremierowo film „Firmowa gwiazdka”!

Kobieta, , tagi: film, święta
Gwiazdorska obsada w nieświętej komedii o gwiazdkowej imprezie, na której poczujesz się jak nieboskie stworzenie! Zabawny film Josha Gordona z Jennifer Aniston przedpremierowo 5 grudnia w Multikinie w ramach cyklu „Kino na Obcasach”.

Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie „śledzikiem” to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok święty Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9 miesiącach próbowała sobie przypomnieć jak doszło do tego „niepokalanego poczęcia”.

Zobaczcie co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 5 grudnia br. w wybranych kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Multikino – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

Partnerem grudniowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.
Marka zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Zobaczcie, co na Was czeka już 5 grudnia: 

Bilety na grudniowe „Kino na Obcasach” można już nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 15:37

Zobacz także

Nasze propozycje