Poprzedni artykuł: Często masz gęsią skórkę! To może bardzo dobrze o tobie świadczyć... Następny artykuł: Kiedy ta polska gwiazda nie ma makijażu, fani mylą ją z Julią Roberts!

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała na atak hejterki: "Żebyś nigdy nie musiała jej przechodzić"

Wywarzona i zaskakująco szczera reakcja Małgorzaty Rozenek-Majdan robi wrażenie. Podejrzewamy, że autorka złośliwego komentarza pożałowała swojego wpisu...

Posty Małgorzaty Rozenek-Majdan w mediach społecznościowych zawsze wzbudzają mnóstwo emocji. Internauci zazwyczaj obsypują gwiazdę TVN komplementami, ale wśród komentarzy zamieszczanych na Instagramie Rozenek-Majdan nie brakuje także tych uszczypliwych, złośliwych lub wręcz okrutnych. Perfekcyjna Pani Domu rzadko reaguje na hejt, jednak ostatnio złamała tę swoją zasadę i odpowiedziała internautce krytykującej wygląd jej twarzy.

Zobacz także: Fani skrytykowali zdjęcie Rozenek-Majdan. Gwiazda nie pozostała obojętna na złośliwe komentarze!

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na złośliwy komentarz

Niedawno Rozenek-Majdan zamieściła na Instagramie wpis, w którym zachwala suplement diety poprawiający stan cery i włosów. Większość internautów, która skomentowała post gwiazdy chciała dowiedzieć się czegoś więcej o zachwalanym przez nią specyfiku lub dzieliła się własnymi doświadczeniami z jego stosowania. Jedna internautka potraktowała jednak umieszczonego przez Rozenek-Majdan selfika jako pretekst do zadania dość zaskakującego pytania:

Pani kochana, dlaczego ma Pani coraz mniejsze oczka i bardzo opuchniętą twarz? – zapytała kobieta – Jakiś nowy zabieg czy botoks? 

Już na pierwszy rzut oka widać, że to pozornie niewinne pytanie jest dosłownie "nafaszerowane" złośliwością. Małgorzata Rozenek-Majdan mogła zignorować tę zaczepkę lub odpowiedzieć emocjonalnie. Wybrała jednak inne rozwiązanie i... "pobiła" hejterkę szczerością i życzliwością:

Nie, tak wygląda twarz kobiety w trakcie terapii hormonalnej stosowanej w trakcie in vitro – napisała Rozenek-Majdan. – Będę trzymała kciuki za Ciebie, żebyś nigdy nie musiała jej przechodzić.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan marzy o powiększeniu rodziny. Czy zdecydują się na adopcję?

Obstawiamy, że odpowiedź gwiazdy na dłużej uciszy złośliwą internautkę. Za taką wyważoną reakcję należą jej się naszym zdaniem brawa. 

A wy co myślicie o odpowiedzi Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 05:46

Nasze propozycje