Poprzedni artykuł: Siostra Dawida Wolińskiego to uznana surferka i prawdziwa piękność! Następny artykuł: Sposoby na walkę z bólem na wakacjach

Kim Kardashian przesadziła z retuszem zdjęcia. Fani: 'Ona nie wygląda jak człowiek!'

W kobiecie na fotce trudno rozpoznać Kim i wielu fanom gwiazdy niezbyt się to spodobało. Ale to nie jest przypadek czy wpadka przy retuszu!

Takiej reakcji Kim Kardashian pewnie się nie spodziewała! Zdjęcie, które opublikowała na Instagramie mocno podzieliło jej fanów. Ci najwierniejsi próbowali ją tłumaczyć, ale jednak wielu ostro ją skrytykowało. Za co? Za tak mocne przerobienie swojej fotki, że stała się na niej nierozpoznawalna. Trudno im nie przyznać racji! Na kontrowersyjnym zdjęciu Kardashian prawie wcale siebie nie przypomina. Możliwe jednak, że ten efekt był zamierzony...

Kim Kardashian przesadziła z Photoshopem

Kim ma ostatnio gorszy okres. Najpierw podpadła fanom maskując poparzoną skórę, zamiast ją leczyć, a teraz internauci krytykują ją za przerabianie swoich fotek. I choć to nie pierwszy raz, kiedy członkowie rodziny Kardashian-Jenner majstrowali przy swoich zdjęciach, sposób w jaki zostało przerobione zdjęcie Kim naprawdę razi. Dlaczego? Bo jak zauważyło mnóstwo komentujących je internautów, celebrytka przestała na nim siebie przypominać:

Kim, czy to ty? Poważnie?

Ile Photoshopa!

Tak zmienione w Photoshopie, że już nawet nie wyglądasz ja ty, Kim.

Myślałam, że to jakaś kobieta podobna do Kim.

Ona już nawet nie wygląda jak człowiek!

Fot.: Instagram/ONS

Wiele wskazuje jednak na to, że zdjęcie Kim Kardashian nie zostało po prostu za mocno przerobione przez nadgorliwego grafika. Tą fotką, Kim zapowiada premierę swojej nowej makijażowej kolekcji inspirowanej gwiazdami lat 90-tych. Zapewne przygotowując się do tej sesji próbowała jak najbardziej upodobnić się do popularnej w tamtych czasach piosenkarki R&B- Toni Braxton.

Fot.: ONS/Instagram

Jeśli jednak Kim przypominająca Braxton miała być dowodem niezwykłej skuteczności jej produktów, to takiego efektu nie udało się uzyskać. Chyba nikt nie uwierzy, że Kardashian upodobniła się do Toni Braxton tylko za pomocą makijażu.

Zobacz także: Którego zdjęcia na Instagramie wstydzi się Kim Kardashian? Nigdy nie zgadniecie...

A wy co myślicie o tym zdjęciu?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

31 marca 2020, 16:29

Nasze propozycje