Poprzedni artykuł: Kate Middleton cierpi w ciąży na niebezpieczną chorobę? Następny artykuł: "Nie ma tego złego..." - wywiad z reżyserką, Valérie Lemercier

Zobaczcie pierwsze zdjęcie Natalii Siwiec z córką. Fani: 'Jaka maleńka!'

W trakcie ciąży celebrytka podkreślała, że nie będzie chciała pokazywać zdjęć swojego dziecka. Ale jej ukochany chętnie chwali się maleństwem :)

Natalia Siwiec kilkanaście dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka otrzymała na imię Mia. Dumnym tatą został Mariusz Raduszewski, który nie kryje swojej radości z powiększenia rodziny. Najpierw opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać rączkę, potem nóżki dziewczynki oraz zdjęcie ze spaceru.

Teraz dodał kolejną fotografię, ale tym razem samej Natalii Siwiec z dziewczynką. Widzimy na nim piękną twarz świeżo upieczonej mamy oraz maleńką rączkę. Fani od razu zauważyli, że rączka Mii jest niezwykle malutka.

"Boziu jaka malutka pozazdrościć dziewczyn❤️ "
"Jaka malutka raczulka przesłodkie "
"Ojej jakie maleńkie cudne dzieciątko Zdrówka dla was wszystkich! Piękna rodzina❤️"
"Mama przepiekna !! a raczka taka malutka kochana "

Czy celebrytka albo jej mąż w końcu zdecydują się na pokazanie twarzy swojej córeczki? Na razie Natalia Siwiec ponownie zaczęła bywać na salonach i trzeba przyznać, ze jej figura po ciąży wygląda fenomenalnie. 

Post udostępniony przez NATALIA SIWIEC (@nataliasiwiec.official)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 12:34

Zobacz także

Nasze propozycje