Poprzedni artykuł: Książę Karol się rozwodzi?! Szokująca informacja może zaważyć na wizer... Następny artykuł: Ależ Marta Wierzbicka schudła! Fani są zaniepokojeni jej bardzo szczup...

Znak zodiaku ma wpływ na powodzenie w miłości? Najnowsze badania cię zaskoczą

Kobieta, , tagi: związek, znak zodiaku
Twórcy aplikacji randkowej postanowili sprawdzić, jak data urodzenia wpływa na naszą atrakcyjność. Okazuje się, że wszystko jest zapisane w gwiazdach…

Uważasz, że masz pecha w miłości, a na portalach randkowych czy w barach przyciągasz jedynie mało atrakcyjne dla siebie osoby? Jak twierdzą twórcy jednej z najpopularniejszych aplikacji randkowych – Jaumo - na to, czy będziemy szczęśliwi w związku i czy odnajdziemy swoją drugą połówkę wpływa wiele czynników. Do poziomu naszej atrakcyjności przyczyniają się regularne rysy twarzy, zdrowo wyglądająca cera czy włosy, symetryczne proporcje ciała, pewność siebie, inteligencja, umiejętność flirtowaniai…data urodzenia. Brzmi zabawnie prawda? Jednak jak dowodzą najnowsze badania przeprowadzone na zlecenie Jaumo, miesiąc naszego urodzenia ma niezwykle duży wpływ na to, czy jesteśmy atrakcyjni w oczach płci przeciwnej.

Te znaki zodiaku są najatrakcyjniejsze

Twórcy Jaumo postanowili przeanalizować 40 milionów profili swoich użytkowników, by sprawdzić które z nich otrzymują o wiele więcej uwagi niż inne. Za główne wskaźniki przyjęto podstawowe dane użytkowników aplikacji stanowiące ich daty urodzenia, które następnie zestawiono z ilością polubień danego konta. Jak się okazało, niektóre znaki zodiaku miały statystycznie więcej polubień i dopasowanych par niż pozostałe, co dawało im większe szanse na znalezienie miłości.

Badanie ujawniło, że największe szanse na znalezienie miłości mają Skorpiony (12,12 proc. wszystkich polubień), które postrzegane są jako namiętne, asertywne, a także tajemnicze. Drugie miejsce zajęła Waga (9,95 proc.), następnie Panna (8,72 proc.), Rak (8,46 proc.), Lew (8,38 proc.), Byk (7,94 proc.), Bliźnięta (7,88 proc.), Baran (7,6 proc.), Ryby (7,55 proc.), Koziorożec  (7,27 proc.), Wodnik (7,17 proc.), a na końcu Strzelec (6,96 proc.). Co ciekawe, badania również wykazały, że Skorpiony, Wagi i Koziorożce pasują do wszystkich znaków zodiaków.

Niezależnie od tego, czy chodzi o nasze życie miłosne, karierę czy zdrowie, znaki zodiaku mogą dostarczyć nam wszelkiego rodzaju spostrzeżeń – mówi dyrektor generalny i założyciel firmy Jaumo, Jens Kammerer. Oczywiście, każda osoba indywidualnie decyduje, czy uwierzyć w te prognozy – dodaje.

Astrologowie nie mają wątpliwości, że na nasze powodzenie w miłości i to, jakimi jesteśmy kochankami czy rodzicami wpływ mają znaki zodiaku, które według nich stanowią pewnego rodzaju schemat naszych cech charakteru oraz sposobów postępowania.

Przeczytaj także: Kobiety spod tych znaków zodiaku są najlepszymi mamami. Też znalazłaś się w tym gronie?

Specjaliści od horoskopów wyróżniają cztery typy osobowości, odpowiadające czterem żywiołom: ogniowi, ziemi, wodzie i powietrzu. Ludzie żywiołu ognia (Baran, Lew, Strzelec) są dynamiczni, często podejmują inicjatywę i są bardzo pewni siebie. Ziemi (Byk, Panna, Koziorożec) – cenią sobie stabilizację, nie lubią zmian i bywają bardzo zaborczy. Osoby spod znaków należących do żywiołu wody (Rak, Skorpion, Ryby) są niezwykle uczuciowi, empatyczni i troskliwi, z kolei ci z żywiołu powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik) są ekscentryczni i nieprzewidywalni. 

Zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:05

Zobacz także

Nasze propozycje