Poprzedni artykuł: Wieniawa atakuje Królikowskiego na Instagramie. Komentarz tak ostry, ż... Następny artykuł: Natalia Siwiec pokazała tatuaż... na pośladku. "Co to za tandeta?" - p...

Znamy już Recenzentkę grudnia!

Kobieta, , tagi: kwc, recenzentki, konkurs
Sprawdź, kim jest Recenzentka grudnia i jakie HITy trafią w jej ręce.

Grudzień zaobfitował 8824 recenzjami i 826 nowymi produktami w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Sporo działo się też w Rankingu Najaktywniejszych Recenzentek - dużo zmian do ostatnich chwil miesiąca. Dzisiaj już wszystko jest jasne! Tytuł Recenzentki grudnia zdobywa:

Hotaru90 !

Hotaru90 mimo krótkiego stażu na wizaz.pl ma już na swoim koncie ponad 370 napisanych recenzji i 19 dodanych produktów. Jej opinie są bardzo szczegółowe, często wzbogacone zdjęciem. To, co w nich zawiera jest bardzo pomocne dla społeczności, która do tej pory nagrodziła ją 1725 pochwałami. Ponadto jest Recenzentką, która chętnie wyraża swoją opinię o różnych produktach, dlatego też zawartość pudełka, które do niej trafi jest bardzo różnorodna. Zobaczcie same!

Gratulujemy Hotaru90, a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów!

Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne wyjątkowych produktów? Oto przepis na Recenzentkę Miesiąca: 

  • Dużo aktywności na KWC
  • Ogrom ciekawych i rzetelnych recenzji, dzięki którym społeczność dowie się, co sądzisz o wypróbowanych przez siebie produktach 
  • Sporo pochwał recenzji innych użytkowników - daj znać, że doceniasz ich pracę
  • Nieskończenie wiele zdjęć dołączanych do recenzji
  • 100% uczciwości - sztuczne podbijanie miejsca w rankingu nie pomoże, bo takich kont nie bierzemy pod uwagę.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 00:46

Zobacz także

Nasze propozycje