Poprzedni artykuł: Pogromca wrastających włosków, rozjaśniający zasinienia krem… te kosme... Następny artykuł: Ewa Farna urodziła! Gwiazda zdradziła, jak się czuła pod koniec ciąży

Znamy już Recenzentkę maja 2019!

Kobieta,
Kto zdobył tytuł i zgarnia pudło wypełnione po brzegi kosmetykami? Sprawdźcie!

Maj okazał się być szczęśliwym miesiącem dla Wizażanki, która jest z nami od 3 lat i jest autorką 345 recenzji. Zamieszcza wyczerpujące opinie na temat produktów, które urozmaica indywidualnymi odczuciami. Bardzo pomocne są często wymieniane przez nią plusy i minusy recenzowanych produktów. Dzięki niej odkryłyśmy kosmetyczne perełki, które okazały się redakcyjnymi hitami! Jej zaangażowanie i aktywność jest ceniona wśród Wizażanek.

Recenzentką maja została Bleomycyna! Gratulujemy, a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! :)

Jesteście ciekawe, co przygotowałyśmy dla Recenzentki maja? Same nowości, bestsellery kosmetyczne! Sprawdźcie same na poniższym zdjęciu, co otrzyma Recenzentka! Paczka będzie w drodze już wkrótce, a w niej  między innymi takie perełki jak:

  • Paleta cieni do powiek Vivid Earth, Sephora
  • Naturalny peeling MySkinHero, MIYA
  • Odżywczy Szampon na bazie wosku Ylang-Ylang, Klorane
  • Balsam do ciała, Samarite
  • Żel pod prysznic w wersji mini, Yope
  • Woda toaletowa Sweet Flavour Latte, Tokidoki
  • Odżywka do włosów Tea Tree Special Color, Paul Mitchell
  • szczotka do łatwego rozczesywania włosów, Michel Mercier 

Mamy też dla Was dodatkową informację na temat wyboru Recenzentek miesiąca. Począwszy od lipca 2019r. przy wyborze Recenzentki miesiąca Jury będzie rozpatrywało kandydatury Wizażanek z pierwszych dwudziestu miejsc Rankingu. Wierzymy, że w ten sposób zwiększy sie transparentność konkursu i znacznie wyrównamy szanse na wygraną wśród wszystkich biorących udział.

Jak zostać Recenzentką miesiąca? Kluczowe znaczenie ma aktywność. Doceniamy ciekawe, pomocne, ale przede wszystkim rzetelne recenzje. Liczba zdobytych pochwał też jest brana pod uwagę przy wyborze laureatek. Pamiętajcie, że w konkursie nie bierzemy pod uwagę recenzentek, co do których uczciwości mamy wątpliwości. Nie warto więc sztucznie nabijać konta pochwałami z nieprawdziwego konta.

Czekamy na Wasze recenzje i nowe produkty!


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 czerwca 2019, 14:04

Nasze propozycje