Poprzedni artykuł: Królowa Elżbieta po raz pierwszy skomentowała odejście Meghan i Harry'... Następny artykuł: Marta Manowska odejdzie z „Rolnik szuka żony”?! Słowa dziennikarki nie...

Znana youtuberka przyznała się do zmiany płci! Czy jej wyznanie pomoże innym?

Kobieta, , tagi: metamorfoza gwiazdy, Nikkie Tutorials
Nikkie Tutorials podzieliła się ze światem najbardziej skrywaną informacją o sobie. Youtuberka przyznała się do zmiany płci. Odwagi pogratulowały jej cały świat beauty i największe gwiazdy!

Nikt, kto kiedykolwiek śledził ją w internecie z pewnością nie spodziewał się, jaką tajemnicę skrywa Nikkie Tutorials. 25-letnia Holenderka przyznała się, że jest osobą transpłciową. Urodziła się jako chłopiec i podczas dojrzewania zdecydowała się na zmianę płci. Transformacja ta dokonywała się częściowo na oczach jej fanów! Co ciekawe, jej najpopularniejszym filmikiem, który przyniósł jej największą sławę jest ten, w którym pokazuje ona jak, jak makijaż może zmienić wygląd. Po jego publikacji wszyscy szeroko komentowali to, jak kobiety zmieniają rzeczywistość, nakładając na twarz mocny makijaż. Okazuje się, że prawda w przypadku Nikkie de Jager była nieco inna. 

Nikkie Tutorials wyznała, że jest osobą transpłciową 

Nikkie Tutorials przyznała, że do tego wyznania musiała dojrzeć. Przez lata nie decydowała się na to, bo obawiała się  krytyki ludzi z całego świata. Z jej bliskiego otoczenia nie wiedział o tym prawie nikt! Niestety, ktoś dotarł do prawdy o Nikkie i zaczął ją szantażować. Dlatego blogerka zdecydowała się nagrać filmik, w którym ujawniła prawdę o sobie i swojej przemianie.

Wyznała, że tak naprawdę od zawsze czuła się kobietą. Podobno jej mama jeszcze w ciąży była przekonana, że urodzi dziewczynkę. Jednak Nikkie okazała się być chłopcem. Rodzina szybko zauważyła, że woli nosić sukienki zamiast spodni, bawić się lalkami, czesać włosy. Już w wieku 7 lat prosiła, by nazywać zwracać się do niej jak do dziewczynki. 

W wieku 14 lat rozpoczęła swoją przemianę - zaczęła przyjmować żeńskie hormony, co zahamowało jej wzrost (Nikki i tak jest bardzo wysoką osobą - ma 189 cm wzrostu). W ciągu 5 lat, aż do 19 roku życia przeszła szereg operacji, które miały zmienić jej wygląd. Co ciekawe, przemiana działa się dosłownie na oczach widzów - Nikkie zaczęła publikować filmy, gdy miała 14 lat. 

Dziś Nikkie czuje i wygląda jak kobieta, a gdyby nie jej wyznanie nikt nie przypuszczałby, że beauty guru z YouTuba skrywała taką tajemnice. Mimo że wyznanie zostało sprowokowane przez szantaż, to Nikkie przyznała, że czuje ulgę z wyjawienia skrywanej tajemnicy. Dostała mnóstwo wsparcia nie tylko od swoich wiernych fanów, ale także od reklamodawców i gwiazd takich jak Lady Gaga i Ariana Grande. 

Czy wyznanie Nikkie doda odwagi innym osobom transpłciowym, które boją się przyznać, że są uwięzione w obcym ciele?Zachęci ich, by zmienić życie?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 09:52

Nasze propozycje